Головна/Новини
Абітурієнту/Спеціальності
Освітні програми
Адміністрація
Історія коледжу
Фотогалерея
ЗНО
Новини
22.01.2021
День Соборності України
Дорогі студенти, викладачі і співробітники коледжу! Адміністрація, студентська рада і профспілковий комітет щиро вітають вас з Днем Соборності України!
Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутньому, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.
Цікаві інформаційні матеріали до Дня Соборності можна переглянути за посиланням
13.01.2021
Зміни в рейтингу стипендіатів

Шановні студенти! Вітаємо усіх зі Старим Новим Роком! Зміни в рейтингу стипендіатів ви можете подивитись за посиланням.
Оновлені протоколи засідання стипендіальної комісії

06.01.2021
Рейтинг стипендіатів за підсумками І-го семестру 2020-2021 навчального року

Шановні студенти! Вітаємо усіх, хто отримав стипендію за підсумками І-го семестру 2020-2021 навчального року. Свій рейтинг ви можете побачити за посиланням. Якщо ви помітили помилку, претензії приймаються лише в понеділок 11.01.2021 року з 11.30 по 12.30 в каб. 135 коледжу. Усім, хто залишився без стипендії, бажаємо успіху в наступному семестрі!
Рейтинг стипендіатів. Механічне відділення
Рейтинг стипендіатів. Відділення ЕІТ
Рейтинг стипендіатів. Енергобудівельне відділення

30.12.2020
До уваги студентів!

Шановні студенти, компанія Метінвест пропонує взяти участь в освітньому проєкті M.Student Champ. Інформація до ознайомлення та подальшого користування

Презентація
Плакат


21.12.2020
До уваги студентів та викладачів!Шановні студенти та викладачі, пропонуємо до ознайомлення та подальшого користування
Інструктаж щодо безпеки життедіяльності студентів коледжу взимку15.10.2020
До уваги студентів!Шановні студенти, скористатися послугами практичного психолога ви можете за телефоном +380959106726
08.10.2020
Про розміщення та транслювання відеоролику Stop Sexting

Для профілактики та захисту від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації рекомендуємо переглянути відеоролики: Stop Sexting, «Припиніть струшувати дитину», що носять соціально значимий, некомерційний, характер.
Посилання для завантаження відеороликів: Stop Sexting «Припиніть струшувати дитину»

11.08.2020
Міжнародний день молоді

Увага!
З нагоди святкування Міжнародного дня молоді Міністерством молоді та спорту України заплановано безліч цікавих заходів для молоді.
Цьогоріч Міжнародний день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін».
Адміністрація Відокремленого структурного підрозділу "Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету" щиро вітає наших студентів та інформує щодо можливості взяти участь у заходах з нагоди святкування Міжнародного дня молоді. Детальніше: за посиланням

23.07.2020
До уваги вступників-2020!


Шановні вступники!

До вашої уваги надаються списки рекомендованих до вступу до ВСП "Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ" за всіма спеціальностями. Переглянути списки рекомендованих можна за посиланнями:

Видавництво та поліграфія
Фінанси, банківська справа та страхування
Маркетинг
Теплоенергетика
Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції
Будівництво гідротехнічних споруд
Галузеве машинобудування
Гідроенергетика
Прикладна механіка

23.06.2020
ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!!


Адміністрація Запорізького гідроенергетичного коледжу Запорізького національного університету щиросердечно вітає з Днем Конституції України, який традиційно відзначається 28 червня! Ознайомитись з інформаційними матеріалами до Дня Конституції України можна за посиланням

19.06.2020
Національно-патріотичний табір "Січовик"

Адміністрація КЗ "Обласний центр патріотичного виховання молоді" Запорізької обласної ради інформує про проект ГО Юнацький Корпус - Запоріжжя - Національно-патріотичний табір "Січовик".
Табір проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді вже чотири роки. За цей час табір відвідало більше 400 чоловік.
Наметовий табір розташований у межах Запоріжжя, поряд з спортивною базою ДЮСШ 2Локомотив".
На дітей чекає безліч різноманітних занять: 5-ти разове харчування, байдарки, скелелазіння, домедична допомога, туризм, тир (зі справжнім арбалетом, луком та пневматичними гвинтівками), теренові ігри, ватри, гутірки та ще багато чого цікавого.
Дати проведення таборування:
І зміна - 13-19 липня 2020 р.
ІІ зміна - 27 липня - 2 серпня 2020 р.
ІІІ зміна - 10-16 серпня 2020 р.
Щоб дізнатись більш детальну інформацію звертайтесь до координатора проекту Распутного Ростислава (099 477 17 49).
Або за посиланнями Instagram: tabir_sichovyk_zp,
Facebook: https://www.facebook.com/tabir.sichovyk.zp11/

18.06.2020
УВАГА, СТУДЕНИ!


Шановні студенти!
Адміністрація Запорізького гідроенергетичного коледжу Запорізького національного університету просить ознайомитись з ІНСТРУКЦІЄЮ з безпеки життєдіяльності студентів під час літніх канікул за посиланням

15.05.2020
День Європи – 2020 в Україні

Увага! 15.05.2020 з нагоди святкування Дня Європи в Україні Центр «Нова Європа» проведе онлайн-урок «Знайомтесь: Європейський Союз!» Ви зможете дізнатися про таке: - Чому та як було створено ЄС? - Які цінності сповідує Союз та як він функціонує? - Що ховається у фразі «європейська інтеграція України» на які можливості вона відкриває для українців? Наприкінці уроку буде проведено онлайн-конкурс, за результатами якого спікери визначать 3 переможців і надішлють їм подарунки від Центру «Нова Європа». Питання до спікерів можна залишати в коментарях під трансляцією уроку або заздалегідь надіслати, заповнивши гугл-форму автор найцікавішого запитання також отримає заохочувальний приз від «Нової Європи».

18.05.2020
Вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Саме в цей день в 1944 році розпочалася операція з депортації кримських татар (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб). Його також відзначають як День боротьби за права кримськотатарського народу. Закликаємо усіх небайдужих студентів викладачів і співробітників коледжу, усіх хто цікавиться історією, а також співчуває чужому горю (бо кримськотатарське населення і сьогодні на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим зазнає етнічних, релігійних та політичних переслідувань з боку окупаційної влади Російської Федерації) переглянути фільми, присвячені трагічним подіям 40-х років:
«Хайтарма» - за посиланням

12.03.2020
Карантин!
На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 та на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол № 1 від 11.03.2020 ректор ЗНУ Микола Фролов 11 березня 2020 року підписав наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, з 12.03.2020 до 04.04.2020 карантину. Відтак, у цей період відміняються аудиторні заняття. Виконання семінарських завдань та зв’язок з викладачами здійснювати на засадах дистанційних методів підготовки та з використанням системи електронного забезпечення навчання. Також будуть внесені відповідні зміни до графіку освітнього процесу у 2019/2020 н.р. для денної та заочної форм навчання, узгоджені з навчальним відділом. Оновлений графік буде розміщений на сайті коледжу. ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

30.01.2020
Зустріч з практичним психологом

30.01.2020 практичний психолог Запорізького національного університету Марті Ірини Вадимівна провела зустріч з класними керівниками Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ. Говорили про особливості поведінки підлітків, особливо в несприятливих умовах, про такі поширені в підлітковому середовищі проблеми, як депресія, агресивність, фрустрація, ригідність, схильність до суїциду, обговорили ймовірні шляхи їх виявлення і вирішення.
Поради і рекомендації фахівця є дуже важливим фактором, який дозволить педагогам краще зрозуміти своїх вихованців, своєчасно виявити проблему, проводити коректну, поступову і, головне, своєчасну роботу з її розв’язання.

22.01.2020
Зустріч з практичним психологом

Практичний психолог Запорізького національного університету Марті Ірина Вадимівна зустрілася зі студентами Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ. Розмову вели про особливості навчання в коледжі, провели моніторингове дослідження адаптації студентів І-х курсів до умов навчання. Особливу увагу приділили загальнолюдським цінностям, говорили також про цінність людського життя.
Студентам пояснили, що консультація з психологом може стати поштовхом у напрямку вирішення проблем, які, здавалося б, є безвихідними: труднощі у спілкуванні з рідними і близькими, проблеми у навчанні, важкість адаптації у новому колективі і багато іншого.
Дякуємо Ірині Вадимівні і сподіваємося, що такі зустрічі ми будемо проводити і надалі!

10.01.2020
Стипендіальні відомості

До уваги студентів! З Протоколами засідань степендіальної комісії на призначення стипендії студентам за результатами рейтингового оцінювання за 1 семестр можна ознайомитись за посиланнями:
Стипендіальні відомості
Студенти груп 4ТЕ-16 та 4ВП-16 отримують за січень 2020 р. стипендію за результатами попередньої сесії.

11.12.2019
Благодійна допомога для ДВНЗ "ОКЕПГРБ"

4 грудня 2019 року сталася трагедія - пожежа у Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Наслідки дуже тяжкі. Навчальний заклад відновлює заняття з 9 грудня. ЗГЕК ЗНУ висловлює свої щирі співчуття та звертається до всіх небайдужих з проханням надати благодійну допомогу для організації подальшої роботи коледжу та матерільної допомоги потерпілим від пожежі.
Ознайомитись з детальною інформацією та отримати реквізити для надання благодійної допомоги можна за посиланнями:
Офіційний лист. Реквізити
Офіційний сайт коледжу ДВНЗ "ОКЕПГРБ"

19.11.2019
Зустріч з ректором ЗНУ Фроловим М.О.

У Запорізькому національному університеті існує хороша традиція, започаткована 7 років тому ректором Миколою Олександровичем Фроловим: щоосені він зустрічається з трудовими колективами і студентством усіх факультетів і коледжів ЗНУ.
19 листопада 2019 року така зустріч вперше відбулася у Запорізькому гідроенергетичному коледжі, який став відокремленим структурним підрозділом ЗНУ з 1 січні цього року.
Микола Олександрович, зокрема, наголосив, що цінує такі заходи за можливість відвертого спілкування і наявність зворотного зв’язку. Підкреслив, що в липні юридично завершилася процедура приєднання Запорізької державної інженерної академії і її коледжів до ЗНУ, тому тепер можлива більш плідна і конструктивна співпраця.
У своїй промові ректор підіймав такі важливі для життєдіяльності коледжу питання, як зміна ситуації на українському ринку праці, де останнім часом спостерігається тенденція зростання попиту на фахівців з дипломом молодшого спеціаліста і, у зв’язку з цим, запропонував розглянути можливість ліцензування нових перспективних спеціальностей. Не залишив поза увагою і прийняття закону «Про фахову передвищу освіту», розвиток Нової Української Школи, ліцензування робочих професій на базі коледжу.
Пан ректор також відзначив, що одним із найважливіших напрямків роботи навчального закладу є профорієнтація. Підкреслив на необхідності постійно тримати руку на пульсі і щотижня корегувати план підготовки до вступної кампанії 2020.
Трудовому і студентському колективу було цікаво почути, що у кошторисі ЗНУ на 2020 рік планується передбачити можливість фінансової допомоги коледжам для вирішення нагальних питань (покращення матеріально-технічної бази, термінові ремонти тощо).
Микола Олександрович запропонував задавати питання і взагалі був налаштований на відверте спілкування. Наприкінці зробив висновок, що виходячи з настроїв колективу, усі задоволені об’єднанням навчальних закладів. Побажав успіхів і запевнив, що такі зустрічі стануть регулярними.

12.11.2019
Я маю право!

В Україні та у Запорізькій області, зокрема, продовжує реалізовуватись загальнонаціональний правопросвітницький проєкт Міністерства юстиції України "Я маю право!", спрямований на підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

Ознайомитись з корисною інформацією можна за посиланнями:
Відеоматеріали
Я маю право!

31.10.2019
Вітаємо студентів!

Головою студентської ради коледжу обрано
Чорнобая Владислава,
його заступник - Відішев Олексій.
Автоматично головою студентської ради Механічного відділення стала Кіпа Карина.


25.10.2019
Вітаємо переможців виборчих перегонів!

ЗГЕК ЗНУ має новий склад студентської ради:

Механічне відділення

1. Чорнобай Владислав (3ГМ-17) – голова студради
2. Кіпа Карина (2ГЕ-18) – заступник голови студради
3. Баранник Іван (1ГЕ-19)
4. Павлюк Арьем (3ГМ-17)
5. Алєксєєнко Денис (1ГМ-19)
6. Лях Богдан (1ГМ-19)
7. Герасимлюк Арсеній (1ПМ-19)
8. Литовченко Владислав (1ПМ-19)

Енергобудівельне відділення

 1. Філімонова Марія (1БЦІг-19) – голова студради
 2. Бехтєєв Ігор (3ТЕ-17) – заступник голови студради
 3. Курта Анастасія (1БЦІг-19)
 4. Сопін Данил (1БЦІс-19)
 5. Коц Валерія (4БЦІг-16)
 6. Шаблевський Максим (2БЦІг-18)
 7. Ільченко Михайло (2ТЕ-18)
 8. Дорогань Софія (1БЦІг-19)

Відділення економіки та інформаційних технологій
 1. Зленко Дар’я (3М-17) – голова студради
 2. Відішев Олексій (2ВП-18) – заступник голови студради
 3. Галкіна Світлана (4ВП-16)
 4. Зарубін Олексій (3ПТБ-18)
 5. Шевц Валентин (4ВП-16)
 6. Антіпова Дарина (1ВП-19)
 7. Іванченко Данііл (2ПТБ-19)
 8. Кожан Олена (2ФБС-18)
 9. Чердовських Стефанія (1ВП-19)
 10. Сидоренко Дар’я (2ВП-18)
 11. Рябова Анна (1М-19)
 12. Кисельова Олександра (3ВП-17)

Склад студентської ради коледжу:

1. Антіпова Дарина (1ВП-19)
2. Баранник Іван (1ГЕ-19)
3. Бехтєєв Ігор (3ТЕ-17)
4. Відішев Олексій (2ВП-18)
5. Галкіна Світлана (4ВП-16)
6. Зарубін Олексій (3ПТБ-18)
7. Зленко Дар’я (3М-17)
8. Кіпа Карина (2ГЕ-18)
9. Курта Анастасія (1БЦІг-19)
10. Павлюк Арьем (3ГМ-17)
11. Сопін Данил (1БЦІс-19)
12. Філімонова Марія (1БЦІг-19)
13. Чорнобай Владислав (3ГМ-17)
14. Шевц Валентин (4ВП-16)

25.10.2019
25 жовтня - Директорські години у ЗГЕК ЗНУ

25 жовтня у Гідроенергоколеджі пройшли директорські години для студентів Механічного, Енергобудівельного відділень та відділення Економіки та інформаційних технологій.
Директор коледжу Віктор В'ячеславович Черненко ознайомив студентів із організацією навчального процесу на 2019-2020 навчальний рік. \ А також доповідав про поліпшення матеріальної бази, облаштування аудиторій та спортивних залів коледжу у минулому році.
Заступник директора із навчально-виробничої роботи Сергій Вікторович Іванов доповідав про особливості навчання і практичної підготовки студентів та надав детальну ініормацію щодо здачі ДПА у формі ЗНО та акцентував увагу студентів на дисциплінах, за якими відбудеться атестація.
Про особливості організації виховної роботи доповідала заступник директора з виховної роботи Світлана Вікторівна Усова, особливу увагу приділяючі внутрішньому розпорядку коледжу та волонтерській роботі наших студентів. Світлана Вікторівна зазначила, що за попередній навчальний рік декілька десятків грамот та подяк обласного та міського масштабу отримав наш коледж за волонтерську роботу.
Про підсумки роботи відділень звітували завідувачі відділень, а саме Людмила Іванівна Бургман, Світлана Тимофіївна Гавриленко та Алла Анатоліївна Кухтарева.
Наприкінці директорських годин провели вибори до студентської ради коледжу.

16.10.2019
14 жовтня відбулася посвята у студенти ЗГЕК ЗНУ

14 жовтня в актовій залі коледжу відбулася щорічна посвята у студенти ЗГЕК ЗНУ! Талановиті студенти нового набору представили свої відділення на високому рівні.
На святі були присутні гості. Хлопці з гурту Artnonstop просто причарували усіх присутніх гарною музикою, усмішками та позитивом! А учні школи козацького бойового мистецтва та відродження козацького бойового звичаю «Спас» порадували присутніх яскравим виступом.
За традицією, студенти старших курсів вітали першокурсників солодкими подарунками!
Дружна студентська родина ЗГЕК ЗНУ вітає студентів нового набору та бажає наснаги, успіхів у навчанні, гарних друзів, теплих та добрих взаємовідносин!

16.10.2019
23.10.2019 - вибори голови студради ЗНУ

Студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу з 01.01.2019 є невід'ємною частиною студентської спільноти Запорізького національного університету. Більшість з них планують продовжити навчання в ЗНУ. Тому їм, безумовно, не байдуже, хто очолить студентську раду університету.
Пропонуємо програми кандидатів на цю посаду (їх пожна переглядути за посиланням).
Студентська рада коледжу закликає усіх студентів взяти участь у таємному голосувані, яке відбудеться 23.10.2019 біля актового залу.

09.10.2019
Щорічний мітинг, присвячений Дню визволення Запоріжжя від фашистських загарбників

Біля меморіалу Скорботної Матері у Запоріжжі відбувся щорічний мітинг, присвячений Дню визволення Запоріжжя від фашистських загарбників.
Керівники області і міста вітали ветеранів ІІ Світової війни і захисників Незалежної України, усіх мешканців нашого міста зі святом.
Керівництво коледжу і його профспілкової організації, разом з представниками підприємств, організацій і навчальних закладів міста, взяли участь в урочистому покладанні квітів до Вічного вогню.

05.10.2019
День парцівника освіти

День працівника освіти України колектив коледжу відзначив поїздкою до міста Дніпро, організовану им комітетом коледжу на чолі з Смирновою Л.І. Відвідали найбільший в світі єврейського комплексу "Менора", аналогів якому немає в світі та здійснили оглядову екскурсію містом.
Під час відвідування Будинку органної та камерної музики було проведено захопюючу екскурсію. Шедеври світової класики Йоганна Себастьяна Баха у виконанні лауреата міжнародного конкурсу захопили всіх!
На завершення відвідали острів Монастирський, на якому розташована церква, водоспад, частина парку на ім. Шевченко.
Чудовий настрій, незабутні враження у викладачів та співробітників залишилися від святкування Дня працівника освіти України!!!

02.10.2019
Щорічна естафета серед студентів

30 вересня відбулася щорічна естафета серед студентів 1-4-х курсів. Як завжди емоції не висловити, не тільки у учасників, а і у вболівальників!!!
Місця розподілилися наступним чином:
1 місце - 4 ГМ -16
2 місце - 1 ГМ-19
3 місце - 3 ГЕ-18
Усі молодці!!!
Наші студенти найкращі!!!

02.10.2019
«Замалюй рекламу наркотиків»

Наші студенти взяли участь у молодіжній акції «Замалюй рекламу наркотиків», яка стартувала 26 вересня. Акція ініційована Запорізькою міською радою і проходить в нашому місті вчетверте.
Відкриття акції проходило біля Годинника закоханих. Активістам видали рукавички і балончики з фарбою. На захід прийшли спортсмени і поліцейські, які першими зафарбували рекламу наркотиків на фасадах прилеглих будинків. Студенти будуть зафарбовувати написи біля своїх навчальних закладів і в районах, де живуть та результат виставляти в соцмережах з хештегом #antidrugszp.
Долучайтеся до акції, не будьте байдужими!

10.09.2019
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться у неділю 29 вересня о 10.00.

Ви отримаєте повну інформацію про коледж, його історію і традиції, умови вступу і особливості навчання.
Також 29 вересня Ви зможете записатись на 8-мимісячні підготовчі курси. Завдяки підготовчим курсам покращаться ваші знання та навички з таких предметів як українська мова та математика, що суттєво підвищить результати при здачі ДПА та вступних іспитів. Також підготовчі курси нададуть додатковий бал до рейтингу при вступі (окрім спеціальностей економічного напрямку).
Чекаємо Вас в нашому коледжі ЗНУ!

02.09.2019
Вітаємо студентів нового набору з початком навчального року у Гідроенергоколеджі!

На урочистому заході студенти знайомилися з адміністрацією коледжу та класними керівниками, змагалися хто найрозумніший та отримали солодкі призи! Після заходу класні керівники провели невеличку екскурсію коледжем та виховну годину, де обирали актив групи, представників студентської ради, відповідальних за навчальний, культмасовий та спортивний сектора. Шановні студенти! Сподіваємося, що навчання у нашому коледжі буде плідним, ви отримаєте гарні знання, нових та вірних друзів, розкриєте свої таланти, та придбаєте навички, які допоможуть у подальшій кар'єрі!

05.07.2019
Увага! Оновлений рейтинг стипендіатів!

Остаточний рейтинг стипендіатів на призначення академічної стипендії за підсумками успішності у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року можна побачити за посиланням.
Зміни відбулися тільки в рейтингах груп 2КОІ-17 та 3БМО-16, студенти яких подавали апеляції.
Відділ виховної роботи бажає усім студентам приємного відпочинку!

27.06.2019
Увага студентів коледжу!

За підсумками успішності у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року призначена академічна стипендія. Попередній рейтинг стипендіатів можна побачити за посиланням.
Претензії приймаються тільки 05.07.2019 з 08-00 до 10-00 в каб. 135.27.06.2019
27.06.2019 року в коледжі пройшли літні випускні

Путівку в життя у вигляді дипломів молодших спеціалістів отримали студенти 4-х курсів технічних спеціальностей і 3-х курсів – економічних. Ми бажаємо нашим випускникам удачі, успіхів, щасливої долі і не забувати рідний коледж!
06.06.2019
Фестиваль сім'ї в Запоріжжі

1-2 червня 2019 року, в парку відпочинку «Дубовий гай» проходив щорічний дводенний Фестиваль сім'ї. Незмінним лозунгом Фестивалю залишається «Щаслива родина – міцна країна!». Більше 20 студентів ЗГЕК ЗНУ працювали на заході в якості волонтерів. Також було влаштовано локацію для гостей заходу від нашого коледжу з яскравою фото-зоною і веселим караоке. Фотографії і відеоролики виступів можна передивитися на нашій сторіночці у Facebook.

16.05.2019
16 травня 2019 – Всесвітній день вишиванки

День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Викладачі ЗГЕК ЗНУ, як і щороку, долучилися до Свята українських народних, національних традицій.

15.05.2019
Спортивно-патріотичний захід «Козацькі розваги»!

Вітаємо нашу команду коледжу у складі: Скорік Віталій, Бєлий Олексій – гр. 2 БМО-17, Теплов Павло, Киркича Дмитро, Кузьменко Кирило – гр. 1 БМО-18, Ковальчук Володимир, Новаков Олександр – гр. 3 БМО-16, Харченко Владислав – гр. 2 МД-17, Дудник Владислав – гр. 2 КОІ-17, Відішев Олексій – гр. 1 КОІ-18, яка прийняла участь в спортивно-патріотичному заході «Козацькі розваги». Захід відбувся 14 травня. Бажаємо спортсменам міцного здоров’я та майбутніх перемог!

15.05.2019
Одномісячні підготовчі курси

Запрошуємо абітурієнтів на місячні підготовчі курси, які нададуть вам додатковий бал при вступі та зміцнять ваші навички з математики та української мови! Початок курсів 18 червня, вартість навчання на курсах - 600 гр. Заняття проводитимуться з понеділка по четвер, для мешканців інших міст надається гуртожиток. Чекаємо на вас!

12.05.2019
День відкритих дверей в коледжі

В неділю – 12.05.2019 року в коледжі пройшов сьомий за рік День відкритих дверей. Абітурієнти з м. Запоріжжя та області відвідали наш навчальний заклад. Їх радо вітали студенти, викладачі, адміністрація. Наші гості отримали повну інформацію про коледж, його історію і традиції, умови вступу і особливості навчання, пройшлися екскурсією по коледжу, мали змогу записатися на підготовчі курси. Сподіваємося, що усі, хто до нас завітав, згодом стануть студентами Запорізького гідроенергетичного колежу ЗНУ.

08.05.2019
Травневі свята в ЗГЕК ЗНУ

08 Травня 2019 року до Днів пам’яті та примирення і Перемоги запоріжці влаштували велоестафету «Єдність в ім’я Перемоги». В естафеті взяли участь близько 200 жителів Запорізької області, в тому числі і студенти нашого коледжу, разом з викладачем Строколіс О.А. Учасники акції проїхались на велосипедах трьома локаціями. Зупинялися біля пам’ятників воїнам Другої світової.

08.05.2019
Травневі свята в ЗГЕК ЗНУ

08 Травня 2019 року в День пам’яті та примирення на Алеї Бойової Слави в Запоріжжя відбувся щорічний урочистий мітинг, присвячений запаленню Вогню Пам’яті. Студенти з групи 1КОІ-18 стали учасниками заходу. Як завжди, студенти привітали з Травневими святами викладачів і співробітників коледжу – ветеранів війни і дітей війни. Щирі вітання, теплі зустрічі, проникливі спогади лунали в ці дні в багатьох оселях.

07.05.2019
Травневі свята в ЗГЕК ЗНУ

07 травня 2019 року в Запоріжжі розпочалися святкові заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги. Студенти, викладачі і співробітники коледжу не залишилися осторонь. На 1 парі для студентів І-ІІ-х курсів було проведено Урок Мужності. Студенти подивились фільм, підготовлений членами музейного гуртка коледжу, присвячений викладачам і співробітникам технікуму-коледжу – ветеранам ІІ світової війни. Проникливі слова свідків тих жахливих поді, мабуть, нікого не залишили байдужими. А о 10-00 біля меморіалу Скорботної Матері відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь представники адміністрації коледжу.

06.05.2019
«Міс Грація – 2019»

06 травня 2019 року дівчата Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ в черговий раз змагалися за звання найкреативнішої, найрозумнішої, найстараннішої, найспортивнішої студентки. 5 команд від груп І-ІІ-х курсів брали участь в конкурсах на кращий танцювальний номер, «Мар’я-майстриня», «Збери слово». Жодна команда не залишилася без подарунків від спонсорів. На них чекають відвідувань Квест-кімнат різної тематики, катання на байдарках по Дніпру, стрибки з тарзанки з Арочного мосту та багато іншого. Більш детальну інформацію можете переглянути на нашій сторінці в Facebook.

30.04.2019
«Серце до Серця – 2019»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні відбулася чергова 14 акція «Серце до Серця». Цього року вона проходила під гаслом «Дитяче серденько – живи!». На зібрані кошти планується придбати кардіологічне обладнання для Запорізької обласної дитячої лікарні. Від Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ було зібрано 5460 грн. 40 коп. Дякуємо усім небайдужим!

22.04.2019
Турнір КВК – 2019

22 квітня 2019 року в коледжі відбувся щорічний турнір КВК. В змаганнях взяли участь 3 команди – по одній від кожного відділення. Студенти змагалися в чотирьох конкурсах – Домашнє завдання «Одного разу під Гідроселом», «Відгадай пісню», «Збери слово» та «Кіт у мішку». Переможцем стала команда механічного відділення. Профспілковий комітет коледжу заохотив учасників конкурсу солодкими подарунками, переможців – сертифікатом на відвідування боулінгу «Капіталіст», а команди, які посіли ІІ і ІІІ місця – походом до кінотеатру «Кіномакс».

27.04.2019
Чемпіонат України серед ветеранів з бігу

27 квітня 2019 року в Запоріжжі відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км, та спортивної ходьби на 10 км. Команда Запорізької області посіла друге місце. Також ФЛАЗО взяла активну участь в співорганізації та суддівстві цього чемпіонату. А напаредодні голова комісії ветеранів ФЛАУ Валентина Крепкіна зустрілась з віце-президентом ФЛАЗО Володимиром Самоленко. Обговорили ряд важливих питань стосовно розвитку і популяризації ветеранської легкої тлетики в нашій області. Також Валентина Крепкіна відвідала Запорізький гідроенергетичний коледж, керівництво якого сприяє розвитку легкої атлетики. І на базі коледжу тренируються і ветерани і молоді легкоатлети.

16.04.2019
Конференція в ЕПК ЗНУ

16.04.2019 в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Запоріжжя і Запорізької області «Якість підготовки молодших спеціалістів – запорука соціально-економічного розвитку Запорізького регіону».
В конференції заочно взяли участь викладачі нашого коледжу Луценко А.О. та Барінова Ю.А. Заступник директора з виховної роботи Усова С.В. виступила на конференції з доповіддю «Формування громадянської компетентності студента засобами волонтерської роботи».

15.04.2019
ЗГЕК ЗНУ вітає «Запорожців»

В понеділок на виховній годині в гості до студентів коледжу завітали наші давні друзі – Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» – лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивально-конкурсних заходів, лауреат премії імені Івана Паторжинського Українського фонду культури, дипломант всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, кавалер ордену «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню.
Вони порадували нас новою цікавою програмою, де поряд з традиційними українськими народними піснями і танцями лунали як давно відомі, так і сучасні естрадні композиції.
Дякуємо «Запорожцям» за чудовий концерт!

02.04.2019
Серце до серця

З 01 квітня 2019 року стартує 14 щорічна доброчинна акція «Серце до серця».
В 2019 році усі небайдужі долучаться до збору коштів на покупку кардіологічного обладнання для маленьких пацієнтів Запорізької обласної дитячої лікарні.
Студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ завжди були активними учасниками подібних заходів. В минулому році ми були серед лідерів Запорізької області по сумі зібраних коштів.
Сподіваємося, що в цьому році ми теж не будемо пасти задніх. Акція триватиме до 30 квітня 2019.
Збір коштів в кабінеті 232 «Студентська рада ЗГЕК ЗНУ».

27.03.2019
«Економічні аспекти глобальних проблем»

27.03.2019 в групі 2ЕТО/МГУ-17 пройшло екологічне заняття.
На занятті з економічної теорії студенти вивчали тему «Економічні аспекти глобальних проблем». Викладач Усова С.В. запропонувала на розгляд аудиторії проблемне питання «Чи є погіршення санітарного стану довкілля глобальною проблемою?».
В ході дискусії студенти дійшли висновку: Дійсно, це – глобальна проблема, а мета кожного свідомого громадянина спробувати її вирішити.
І розпочинати необхідно з себе. В ході практичної роботи студенти прибрали прибудинкову територію біля правого фасаду коледжу, винесли сміття, розбили клумби і посадили квіти.
Сподіваємося, що хороша ініціатива не залишить байдужими і інших студентів ЗГЕК ЗНУ!

26.03.2019
Студентська весна

26.03.2019 року команда студентів Запорізького гідроенергетичного коледжу та Металургійного коледжу «ГідроМет» на сцені актової залі ЗНУ вперше продемонструвала свої таланти в якості учасника щорічного фестивалю ЗНУ «Студентська весна».
Наші хлопці і дівчата довели, що вони талановиті, креативні, винахідливі, їх яскравий виступ та дотепні жарти сподобалися як глядачам, так і членам журі.
Бажаємо їм нових творчих успіхів!
Дивиться відео за посиланням!

19.03.2019
Студентська весна

Скоро! Скоро! Скоро!
26 березня на сцені Запорізького національного університету!
Гідроенергетичний та Металургійний коледжі представляють!
STUDMaNS - темна сторона сесії або Студентська весна 2019!!!
Запрошуємо вболівальників!!!

14.03.2019
Шевченківські читання

За традицією у Гідроенергоколеджі відбулися щорічні Шевченківські читання. Наші діти декламували вірші, співали пісні, вшанували пам'ять видатного Кобзаря! Вітаємо наших переможців:
1-е місце – Драганча Алина, Антипенко Алина
2- ге місце – Хрипко Дар’я, Нестерова Єлизавета, Рябіков Антон
3-тє місце – Романюк Юля Дякуємо усім за участь у читаннях!

11.03.2019
Запрошуємо на День відкритих дверей!

17 березня 2019 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

11.03.2019
Святковий концерт!


В честь 8 березня в ЗГЕК ЗНУ відбувся святковий концерт!
Дякуємо керівнику студії "Обрій" Ганні Леонідівни Киящук та нашим талановитим студентам.
Привітали нашіх жінок директор коледжу Віктор В'ячеславович та заступник директора Сергій Вікторович.
Дякуємо Профспілці за подарунки до свята!!!
Наші студенти, як завжди - найталановитіші та найгарніші!!!
Із святом милі викладачі, співробітники та студентки, легкості та любові бажаємо Вам у це весняне свято!!!
Нехай завжди у душі буде по весняному - тепло та затишно!!!?

06.03.2019
Проект U-Report

Увага! Небайдужі студенти! Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею проводять спільну інформаційну кампанію проекту U-Report , метою якої є підвищення громадської активності молоді та залучення її до соціально корисних ініціатив. Детальну інформацію про проект розміщено за посиланням!

04.03.2019
Олімпіада з української мови


Студентка групи 2 КОІ-17, переможниця мовно-літературного конкурсу обласного етапу імені Т.Г. Шевченко – Чехун Єлізавета Костянтинівна взяла участь у Олімпіаді з української мови та літератури, що відбулася Економіко-правничому коледжі.
Ця подія відбулася 2 березня, у олімпіаді брали участь студенти українознавці 1 та 2 курсів Запорізької області.
Готувала Єлізавету викладач вищої категорії, викладач-методист – Алла Анатоліївна Топач. Алла Анатоліївна також була членом журі на конкурсі. Отримали сертифікат щодо якісної підготовки наших студентів до ЗНО з української мови та літератури!
Дякуємо викладачам та студентам нашого коледжу за любов до рідної мови!
Успіхів та натхнення Вам!

25.02.2019
Зустріч з жіночим лікарем

Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики департаменту охорони здоров'я Запорізької місцевої ради організував зустрічі для наших дівчат з жіночим лікарем в/к, методистом в/к Людмилою Степанівною Косюк.
Зустрічі пройшли 22 та 25 лютого. На них обговорювали аборт і його наслідки і ускладнення, внутрішньоутробний розвиток, здоровий спосіб життя. На зустрічах були представлені фільми про чистоту взаємовідносин та методах контрацепції.
Сподіваємося для наших дівчат інформація виявилася корисною і цікавою. 
Дякуємо Людмилі Степанівні, а дівчатам бажаємо міцного здоров'я!

22.02.2019
Випуск 2019

22.02.2018 у Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів.
40 юнаків і дівчат з двох спеціальностей «Видавництво і поліграфія» та «Теплоенергетика» отримали дипломи, 5 з них – дипломи з відзнакою.
Підрозділ з виховної роботи і студенти молодших курсів влаштували для випускників свято, були відзначені активісти (10 осіб), кращі спортсмени (5 осіб), першокурсники подарували винуватцям свята солодкі подарунки.
Велика подяка профспілковій організації коледжу за фінансову підтримку заходу.

21.02.2019
Запис на підготовчі курси!

04 березня 2019 року розпочинаються 3-х місячні підготовчі курси (з 16:00 по 18:10) вартістю 900 грн. Курси дають можливість отримати додаткові бали до результату вступних іспитів.
------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

14.02.2019
Акція серце до серця

У Запорізькій обласній дитячій лікарні в рамках реалізації благодійної акцї «Серце до серця- 2018»: «Почуй світ» малим пацієнтам, які того потребували, вручили слухові апарати.
В Україні акцію «Серце до серця» проводять вже втринадцяте, за останній рік вдалося зібрати більше трьох мільйонів гривень.
Цього року на зібрані волонтерами кошти вдалося купити 29 слухових апаратів. Їх передали дітям, які мають певні вади зі слухом.
Основою благодійного руху виступають волонтери, які збирають кошти у спеціальних скриньках. Учасників та координаторів акції в Запоріжжі відзначили дипломами та званням «Золоте серце України». Про значущість роботи волонтерів говорили і лікарі.
Висловлюємо подяку всім студентам, які прийняли участь в цій акції!

24.01.2019
Запрошуємо на День відкритих дверей!

03 лютого 2019 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

29.12.2018
Рейтингові списки
https://drive.google.com/open?id=1LE94y6pmRj1WiQuV8NycvsPCFxfMeINy


УВАГА!!!
Шановні студенти коледжу! До вашої уваги ОСТАТОЧНИЙ ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ успішності студентів за підсумками навчального семестру, який можна переглянути за посиланням!
Просимо вибачення за допущені помилки в попередньому рейтингу!

28.12.2018
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!


У зв'язку з численними запитами студентів, батьків і представників громадських організацій щодо організації освітнього процесу на зимово-весняний період 2018-2019 навчального року адміністрація коледжу наголошує, що організація освітнього процесу в ЗГЕК ЗНУ в зимово-весняний період триватиме у відповідності до графіку навчального процесу на 2018-2019 н.р., затверженого директором коледжу від 31.08.2018 р.
З графіком освітнього процесу завжди можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Bz3mJqw_mtcet7Zo0NhFGe3FRjxgN8_K

06.12.2018
Увага! Конкурс!


Студенти коледжу!
Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує проведення Національного конкурсу творчих робіт (есе) «Євроінтеграція: сила можливостей» до Дня Соборності України.
Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 15.01.2019.
Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015
Небайдужих узяти участь у конкурсі!

06.12.2018
Увага! Благодійний захід!


Звертаємося до усіх небайдужих студентів, викладачів і співробітників коледжу.
Студентська рада, викладач Строколіс О.А. і підрозділ з виховної роботи планують до Дня Святого Миколая організувати щорічне привітання хлопчиків з дитячого будинку-інтернату для дітей, хворих на ДЦП та поліомієліт.
Допоможемо усі разом зібрати для них необхідні речі:
- Солодощі
- Кімнатні тапки (38-41 розміри)
- Шкарпетки
- Гігієнічні пелюшки
- Памперси для дорослих
- Одяг для хлопчиків до 15 років
Не будьте байдужими!
Наші добрі вчинки характеризують нас краще будь-яких слів!

04.12.2018
Приєднуйтесь до нас на Facebook


Спеціально для абітурієнтів, студентів та випускників нашого коледжу створено сторінку на Facebook, які можна переглянути за посиланнями, а саме за спеціальністю Будівництво гідротехнічних споруд.
На цих сторінках ви знайдете корисну для себе інформацію, новини у цих галузях, а також зможете переглянути події студентського життя.

01.12.2018
Акредитація спеціальності ЕТО в ЗГЕК ЗДІА

З 28 по 30 листопада 2018 року у Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізької державної інженерної академії працювала експертна комісія з питання проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05060103 «Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання». Комісія підтвердила відповідність кадрового, навчально-методичного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення коледжу Ліцензійним вимогам щодо провадження освітньої діяльності за вказаною спеціальністю.
Переглянути висновки акредитаційної комісії можна тут>>
.

26.11.2018
Я маю право знати!

Близько 80% громадян відчувають необхідність підвищити рівень своєї обізнаності та дізнатися більше про свої права, свободи та механізм їх захисту.
Саме тому Міністерство юстиції України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID запустило масштабний загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».
Президент України своїм Указом також підтримав ініціативу Мін’юсту та оголосив 2018 рік Роком реалізації цього проекту!
Основна мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в нашому суспільстві.
Запровадження такого проекту – це масштабна реформа менталітету громадян, завдяки якій Україна продовжить свій шлях побудови сучасної та демократичної європейської держави!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=BVoOvvWoj9s
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1holdAoKv5YFW8C8aqoc9gA4S2FovGcbL
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1goVnBtzYzrrIMYMQld_GG0BItl-iikdD

25.11.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей!

25 листопада 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Під час заходу буде проведений запис на 6-х місячні підготовчі курси вартістю 1 200 грн (за весь термін навчання). Курси проводитимуться щосуботи з 01.12.2018. Початок занять о 9.00 по 13.40. Курси дають можливість отримати додаткові бали до результату вступних іспитів.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

14.11.2018
Привітання для бійців 55 артилерійської бригади

Студенти, викладачі і співробітники коледжу з початку війни підтримують добрі стосунки з воїнами 55-тої окремої артилерійської бригади, якій Указом Президента України від 22 серпня 2018 року № 232/2018 присвоєне почесне найменування «Запорізька Січ». В цьому році також були зібрані солодкі подарунки, яблука, лимони, і 10 листопада волонтери передали їх на передову бійцям.

12.11.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху

12 листопада в Україні розпочався черговий Тиждень безпеки дорожнього руху .
В ЗГЕК ЗДІА його початок відзначили щорічним конкурсом тематичних фото-робіт і веселою тематичною конкурсною програмою для студентів І-ІІ-х курсів.
Переможцями фотоконкурсу стали студенти групи 1МГУ/ЕТО-18, групи 1КОІ-18 та 1ГТБ/СТС-18 посіли друге і третє місця відповідно.
В конкурсній програмі перемогли студенти відділення економіки та інформаційних технологій, їм дістався головний приз – похід у боулінг. Студенти механічного та енергобудівельного відділень отримали заохочувальні солодкі призи.

30.10.2018
Вибори голови студради

29 жовтня 2018 в ЗГЕК ЗДІА обирали голову студентського самоврядування. В бюлетень для таємного голосування було включено 3 кандидатури – переможці у виборчих перегонах до студентських рад коледжу: Душний Василь (група 4БМО-15), Галкіна Світлана (група 3КОІ-16) і Шаблевський Максим (група 1ГТБ/СТС-18). Із значним відривом переміг нині діючий голова студентської ради Душний Василь. За нього віддали свої голоси майже 67% виборців. Галкіна Світлана (перший заступник) – очолить навчальний і інформаційний сектори, а Шаблевський Максим (другий заступник) – сектор зовнішніх зв’язків.

19.10.2018
Вибори студентської ради відділення економіки та інформаційних технологій

Студенти енергобудівельного відділення на директорській годині шляхом прямого таємного голосування обрали студентську раду на 2018-2019 навчальний рік. Було представлено 15 кандидатур, із яких, за квотою відділення, необхідно було обрати 9. Вітаємо переможців:
1. Шаблевський Максим
2. Бачинська Каріна
3. Щепін Богдан
4. Гаркуша Олександр
5. Гаврилова Софія
6. Голик Олександр
7. Коц Валерія
8. Ключко Наталія
9. Данілов Максим
До студради коледжу увійшли:
1. Шаблевський Максим
2. Бачинська Каріна
3. Щепін Богдан
4. Гаркуша Олександр
Нагадуємо, що за Положенням про студентську раду ЗГЕК ЗДІА Головою студради енергобудівельного відділення стає Шаблевський Максим, також він має право балотуватися на посаду голови студради коледжу.

17.10.2018
Вибори студентської ради механічного відділення

Студенти механічного відділення на директорській годині шляхом прямого таємного голосування обрали студентську раду на 2018-2019 навчальний рік. Було представлено 13 кандидатур, із яких, за квотою відділення, необхідно було обрати 8. Вітаємо переможців:
1. Душний Василь
2. Князєв Дмитро
3. Голуб Дмитро
4. Манукян Арсен
5. Гончарук Нікіта
6. Кравченко Анатолій
7. Рева Артур
8. Тішак Богдан
До студради коледжу увійшли:
1. Душний Василь
2. Князєв Дмитро
3. Голуб Дмитро
4. Манукян Арсен
Нагадуємо, що за Положенням про студентську раду ЗГЕК ЗДІА Головою студради механічного відділення стає Душний Василь, також він має право балотуватися на посаду голови студради коледжу.

14.10.2018
Жовтневі свята – 2018

Студенти коледжу, разом із заступником директора з виховної роботи Усовою С.В. взяли участь в урочистому заході до Дня Захисника України на площі Фестивальній.
Вони щиро підтримали молодих ліцеїстів, які в цей день складали присягу на вірність Україні.12.10.2018
Жовтневі свята – 2018

У коледжі пройшов щорічний урочистий мітинг, присвячений Дню Українського Козацтва, Дню Захисника України і Дню визволення Запоріжжя від фашистських загарбників.
На мітинг були запрошені студенти І-ІІ-х курсів, але багато старшокурсників не залишились байдужими і приєдналися до заходу.


12.10.2018
Жовтневі свята – 2018

Біля меморіалу Скорботної Матері у Запоріжжі відбувся щорічний мітинг, присвячений Дню визволення Запоріжжя від фашистських загарбників. Керівники області і міста вітали ветеранів ІІ Світової війни і захисників Незалежної України, усіх мешканців нашого міста зі святом.
Керівництво коледжу і його профспілкової організації, разом з представниками підприємств, організацій і навчальних закладів міста, взяли участь в урочистому покладанні квітів до Вічного вогню.

10.10.2018
Жовтневі свята – 2018

В Запоріжжі у парку Металургів відбувся щорічний урочистий мітинг, присвячений Дню Захисника України і Дню Українського Козацтва. Керівники області і міста вітали і шанували ветеранів, воїнів, батьків загиблих солдатів і волонтерів. Студенти ЗГЕК ЗДІА, як завжди, не залишились осторонь.
Разом із співробітниками коледжу і академії вони взяли участь в урочистостях.

04.10.2018
Cвіт без жорстокості

4 жовтня 2018 року світ відзначав День захисту тварин!
В цей день студенти нашого коледжу не могли залишитися осторонь міської акції, яку організувала і провела керівник клубу «Наши верные друзья» і керівник проекту «Світ без жорстокості» Ірина Ніхотіна.
На площі Фестивальній небайдужі громадяни, Запорізький клуб байкарів, учасники музею-клубу «Фаетон», парку-таксі «4242», а також активні студенти-волонтери ЗГЕК ЗДІА груп 4БМО-15, 3ГТБ-16, 2ОД-18, 2ІД-18, заступник директора з виховної роботи Усова С.В. і провідний фахівець з працевлаштування Крамаренко Л.О. взяли участь в акції «Світ без жорстокості» мета якої – привернути увагу громадян до проблеми тварин.

01.10.2018
Посвята в студенти

01 жовтня 2018 року студентів нового набору було урочисто посвячено у студенти.
Вступники 2018 року продемонстрували свої таланти на сцені актової зали. Вкотре ми мали змогу переконатися, що молодь ЗГЕК ЗДІА надзвичайно талановита: серед наших студентів є досвідчені танцюристи і гімнасти, співаки і актори. На усіх винуватців свята традиційно очікували солодкі подарунки від випускних груп.
Додатковий солодкий приз від профспілкового комітету коледжу отримали першокурсники групи 1ГТБ/СТС-18, які за рішенням студентської ради коледжу перемогли у конкурсі газет «Знайомтесь – це МИ!».
Дорогі першокурсники, сподіваємося, що на навчання до коледжу ви теж будете ходити, як на свято!

01.10.2018
День людей похилого віку

Студенти коледжу ніколи не залишаються осторонь цієї події.
Вже багато років поспіль хлопці механічного відділення з ініціативи викладачів Краснянської Н.Ю. та Мелещук Ю.Д. надають посильну допомогу одиноким пенсіонерам селища Верхня Хортиця.
Цього року студенти груп 3ОЗГ-16 та 3БМО-16 потрудилися на славу: копали город, рвали траву, рубали та складали дрова, виконували іншу важку роботу на подвір’ї. Старенькі бабусі, яким вони допомагали, були дуже задоволені.
Сподіваємося, що волонтерська ініціатива не залишить байдужими і інших наших студентів.

24.09.2018
Тренінг для активної молоді

Що таке лідерство і для чого воно потрібне?
Якими якостями повинен бути наділений сучасний лідер?
Чого він прагне і у що він вірить? Які сучасні стилі лідерства і методи реалізації лідерського потенціалу?
На ці та інші питання дозволив надати відповідь (або наблизив до пошуку відповіді) лідерський тренінг для молоді «Сьогодні і завтра» , який відбувся 20.09.2018 в Центрі патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради .
Тренер Джекки Гарлок – психолог «Illinois Collaboration On Youth» з Чикаго, США поспілкувалася з молоддю, надала дієві поради, які знадобляться у житті активним і небайдужим студентам.
(ЗГЕК ЗДІА представляли голова студентської ради коледжу Душний Василь, голова студради енергобудівельного відділення Щепін Богдан і студенти груп нового набору)

17.09.2018
День коледжу-2018!

17 вересня 2018 року студенти, викладачі і співробітники коледжу урочисто відзначити День коледжу.
11 років тому Гідроенергетичний технікум ЗДІА було перейменовано у Запорізький гідроенергетичний коледж!
На честь цієї визначної події для студентів ІІ-IV курсів пари було скорочено, а для студентів нового набору було організовано День здоров’я.
На базі дитячого оздоровчого табору «Чайка» ПрАТ «Запоріжтрансформатор» на о. Хортиця відбулися веселі змагання і конкурси.
Ніхто не залишився осторонь, усі отримали задоволення і солодкі призи.
Переможцями загань стали групи 2ОД/ІД-18 та 1ГТБ/СТС-18.

12.09.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей!

30 вересня 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Під час заходу буде проведений запис на 8-х місячні підготовчі курси вартістю 1 500 грн. Курси дають можливість отримати додаткові бали до результату вступних іспитів.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

10.09.2018
Екскурсії для переможців веселих конкурсів до Дня знань


10 вересня три групи студентів мали можливість познайомитись один з одним краще під час екскурсійних заходів.
Група 1МД/ФК-18 відвідала первісток енергетики України, національний пам’ятник архітектури Дніпровську ГЕС-1.
Студенти групи 1БМО-18 мали можливість ознайомитись з експонатами найбільшого в Європі приватного музею зброї «Діана».
А групі 1ГТБ/СТС-18 випала нагода довести, що вони вправні і спортивні, проявивши майстерність в боулінгу.
Бажаємо нашим студентам удачі і подальших перемог!

01.09.2018
Урочистий захід до Дня знань

1 вересня в актовій залі адміністрація, класні керівники, викладачі і старшокурсники вітали студентів нового набору зі вступом до коледжу.
На новачків очікували щирі привітання, цікаві конкурси, нові знайомства.
Свято не обійшлося без подарунків. Найбільш активні групи отримали заохочувальні призи від профспілкового комітету коледжу:
1МД/ФК-18 – похід до Дніпровської ГЕС-1
1БМО-18 – екскурсію до приватного музею зброї «Діана»
1ГТБ/СТС-18 – похід до боулінгу «Капіталіст»
Вітаємо усіх, хто вступив на навчання до ЗГЕК ЗДІА в 2018 році!

27.08.2018
Рейтингові списки вступників


УВАГА!!!
Оприлюднення рейтингових списків вступників для заочного відділення можна переглянути за посиланням

23.08.2018


                                                     Увага!.
                                    Студенти нового набору!
                Рейтинг щасливчиків які отримали академічну стипендію!
                                          Академічна стипендія

17.08.2018
                            До уваги студентів нового набору!


Вітаємо Вас в рядах студенства нашого коледжу.
З радістю повідомляємо, що наша перша зустріч відбудется 1-го вересня (субота) о 9:00 в актовій залі.
                                                                                                                Адміністрація

14.08.2018
Вступникам пільгових категорій

УВАГА!!!
28 серпня о 10:00 годині у актовій залі відбудуться збори пільговим категоріям з приводу стипендій.

09.08.2018
Рейтингові списки вступників

УВАГА!!!
Оприлюднення рейтингових списків вступників для 11 класів та ПТУ можна переглянути за посиланням.

25.07.2018
Приєднуйтесь до нас на Facebook


Спеціально для абітурієнтів, студентів та випускників нашого коледжу створено сторінки на Facebook, які можна переглянути за посиланнями, а саме Галузеве машинобудування та Видавництво та поліграфія.
На цих сторінках ви знайдете корисну для себе інформацію, новини у цих галузях, а також зможете переглянути події студентського життя.

24.07.2018
Рейтингові списки вступників

УВАГА!!!
Оприлюднення рейтингових списків вступників можна переглянути за посиланням.

12.07.2018
Приймальна комісія ЗГЕК ЗДІА

Приймальна комісія ЗГЕК ЗДІА інформує про кількість поданих заяв вступників на базі 9 класів (станом на 12.07.2018). Їх можна переглянути за посиланням.

06.07.2018
Рейтинг

Увага! Шановні студенти коледжу!
До вашої уваги остаточний рейтинг успішності студентів за підсумками ІІ семестру 2017-2018 н.р., який можна переглянути за посиланням.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Дорогі відмінники! Ми пишаємося вами! Але у зв'язку з обмеженістю стипендіального фонду, немає модливості підкріпити ваші старання матеріально.
Тимчасово підвищена стипендія виплачуватись не буде. Сподіваємося з вересня ситуація зміниться на краще!

02.07.2018
Стартувала Приймальна Комісія!

Тільки що (02 липня 8:00) стартувала ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018! Приймальна комісія Гідроколледжа працює для вас!
ПН-ПТ 8:00 - 17:00
СБ (07.07.18 та 14.07.18) - 8:00 - 16:00.
НД (08.07.18) - 8:00 - 15:00.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Будемо раді допомогти вам визначитися зі спеціальностями, проконсультуємо абітурієнтів та їх батьків з Правил прийому цього року, відповімо на всі питання!
Приходьте в каб.142 (Запоріжжя, Мінська 10, 1 й поверх)
Телефонуйте 224-87-34 або (096) 224 09 09
Вибирайте спеціальність, станьте студентом коледжу, отримуйте професію, знання, досвід і навіть стипендію 1000-1500 грн / міс!
Чекаємо всіх у нас в Гідроколледжі!

26.06.2018
В коледжі стартували підсумкові держані випробування!

Випускники-2018 з 22 червня успішно захищають дипломні проекти (на технічних спеціальностях) і здають державні підсумкові екзамени (на економічних спеціальностях). Більшість з них продемонстрували глибокі знання, підтвердили, що вони гідні носити звання «молодшого спеціаліста». Бажаємо випускникам подальших успіхів!
З радістю запрошуємо усіх на випускний бал, який відбудеться 29 червня 2018 року о 12-00 в актовій злі коледжу.

26.06.2018
Проект «Ми – це місто»

Дорогі друзі!
Вже шостий раз в Запоріжжі стартував проект - ініціатива ПАТ «Запоріжсталь» «Ми – це місто». Усі небайдужі мешканці, некомерційні організації, муніципальні установи могли запропонувати соціальні проекти, спрямовані на покращення якості життя. Дуже приємно, що цей рік в конкурсі беруть участь багато навчальних закладів. Школярі і студенти виявилися небайдужими до проблем міста. Наші давні друзі із Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7 підготували проект «Живий театр». Планується створити в шкільному саду театр під відкритим небом, де юні актори (а ми знаємо, що найстаршим з них не більше 15 років) могли б радувати своєю грою школярів, батьків і гостей.
Студенти ЗГЕК ЗДІА готові підтримати цей проект не тільки своїми голосами (переходьте за посилкою в Facebook http://wearecity.zp.ua/golosovanie/ проект № 75), а й стати його активними учасниками в якості акторів, сценаристів, режисерів.

01.06.2018
Змагання з волейболу

ВІТАЄМО!

Збірну команду коледжу з волейболу у складі:
Черненко В.В., Іванов С.В., Куц М.П., Купцова Н.П., Дичок Г.М., Сапко В.В., Багрін В.С., Котлярова О.Л., яка зайняла ТРЕТЄ місце в обласних змаганнях серед викладачів та працівників ВНЗ I-II р.а.


31.05.2018
Екскурсія до "Феросплавів"

Студенти гр. 2 БМО-16 та гр.2 ОЗГ-16 разом з проф.фахів.з профоріентації Крамаренко Л.О. та класними керівниками Краснянською Н.Ю. та Мелещук Ю.Д. відвідали ПАТ"Феросплав".
Студенти були у плавільному цеху №3 і ділянки з ремонту електрообладнання.
Екскурсію проводили безпосередньо інженери та мастри цехів. Завершилось перебування на "Феросплаві" позитивними враженнями та емоціями.

30.05.2018
Екскурсія до "Запоріжсталі"

Студенти гр. 2 СТС 16 та 2 ЕТО – 16 разом з викладачем спецдисциплін Крамаренко Л.О. та класними керівниками Дичок Г.М. та Потапова А.О. були на екскурсії на ПАТ"Запоріжсталь".
Студенти були у мартенівському цеху та прокатному цехах , відвідали зоопарк та їдальню.
Усім дуже сподобалось спостерігати за самим процесом виробництва - виплавкою та прокатною металу. Студенти ЗГЕК ЗДІА залишились задоволені проводеною екскурсією на "Запорожсталі".

10.06.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей!

10 червня 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Велике прохання для всіх небайдужих запросити своїх знайомих, друзів та близьких до нашого коледжу на День відкритих дверей!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

11.05.2018
Святкові подарунки воїнам

Викладачі і співробітники коледжу до Травневих свят придбали солодощі, чай, каву для солдат – розвідників і снайперів, що проходять службу в зоні АТО, біля села Широкине.
Волонтери 11.05.2018 року передали подарунки воїнам.
Дякуємо їм за мужність! .11.05.2018
Відкрите засідання студентської ради коледжу

11.05.2018 року на засідання студентської ради коледжу завітали керівники Запорізької міської молодіжної ради: Ільченко Сергій – голова, Чубенко Олексій – його заступник і Югріна Анна – секретар ради. Гості розповіли про роботу Міської молодіжної ради, про можливості молоді Запоріжжя щодо реалізації своїх проектів, покращення і вдосконалення молодіжного життя, відповіли на запитання.
Це вже третя зустріч міського молодіжного мера зі студентам Гідроколеджу.
Сподіваємося, що наша співпраця і в подальшому буде плідною і конструктивною.

10.05.2018
Дитячий будинок "Сонечко"

Студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА відвідали дитячий будинок "Сонечко".
Велика подяка студентам груп 1 ФК/МД-17 (Митко Т., Узунова В., Мартинець Я., Кудлай О., Краус К.), 2 ФК-16 (Алещенко О., Іванченко Ю., Красілич К., Малахова Є., Худа В., Шаргаєва В.), 3 ФК-15 (Мороз Д., Бобро Д., Тищенко А., Вишневська Є.,Задорожна К., Василяка І.) - за небайдужість!

08.05.2018
День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення – 2018 виявився насиченим для студентів і викладачів коледжу. О 8-15 в фойє ЗГЕК ЗДІА пройшов традиційний урочистий мітинг, відбулося покладання квітів до меморіальної дошки, присвяченої співробітникам і випускникам коледжу – ветеранам Другої світової війни і локальних війн.
О 10-00 студенти групи 1БМО-16, заступник директора з ВР Усова С.В. і завідувачі відділень Гавриленко С.Т. і Бургман Л.І. взяли участь в урочистостях з нагоди запалювання «Вогню пам’яті» на Алеї Бойової Слави.
А найбільш спортивні і активні студенти, разом з викладачем Строколіс О.А., стали учасниками велопробігу до Дня Перемоги, проїхали від коледжу до площі Фестивальної і далі до Алеї Бойової Слави.
Вітаємо усіх зі святами!

07.05.2018
Подарунки до Великодніх свят

Студенти і викладачі коледжу до Великодніх свят зібрали подарунки для солдат, що знаходяться на передовій в зоні АТО. Принесли консервацію, цукерки, печиво, чай, каву.
Сподіваємося, це хоч трішки скрасить суворі військові будні хлопців!
Дякуємо солдатам за мужність!


07.05.2018
Урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення

07.05.2018 біля меморіалу Скорботної Матері відбувся щорічний міський урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги.
Від імені студентів, викладачів і співробітників коледжу участь в покладанні квітів взяли заступники директора коледжу Іванов С.В. та Усова С.В. і голова профспілкового комітету Смірнова Л.І.
Шануємо ветеранів, пам’ятаємо їх подвиг!

23.04.2018
ЕКО-День в Гідроколеджі

Кожного року наприкінці квітня всі небайдужі люди України долучаються до акції «День довкілля». Студенти нашого коледжу ніколи не залишалися осторонь. Тим більше, голова студентської ради коледжу Душний Василь був одним з ініціаторів проведення «ЕКО-Дня- 2018» студентськими організаціями нашого міста.
Студенти ЗГЕК ЗДІА прибрали територію по вул. Ризькій між корпусом № 1 коледжу і Кремлівським парком, висадили дерева біля спортивного майданчика гуртожитку.
Велика подяка усім, хто брав участь в акції!

23.04.2018
КВК

У нашому коледжі КВК!
Команди Економ-Клаб та Гідровантуз-Гідромех змагалися за звання найвеселіших та найкмітливіших!
За традицією КВК хлопці та дівчата пройшли конкурси: Привітання, Розминка, Озвучка, Домашнє завдання.
Обидві команди показали вищий рівень, але переможцем визнано Гідровантуз-Гідромех! Вітаємо з перемогою!
Наші студенти найкращі!

02.04.2018-22.04.2018
"Серце до серця"

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА прийняв участь у благодійній акції "Серце до серця". З 2 по 22 квітня 2018 року ця акція проходила в наших стінах і всі небайдужі студенти та викладачі мали змогу допомогти маленьким діткам з вадами слуху.
Дякуємо групам 1ОЗГ-17, 1МГУ-ЕТО-17, 1БМО-17, 1ФК/МД-17, 1КОІ-17, 1ГТБ-17, 2ОЗГ-16, 2БМО-16, 2ОД-17, 2ІД-17, 2КОІ-16, 2ЕТО-16, 2СТС-16, 2ГТБ-16, 3ОЗГ-15, 3МГУ-15, 3БМО-15, 3ОД-16, 3КОІ-15, 3ЕТО-15, 3ГТБ-15, 4ОЗГ-14,та їх класним керівникам!
Було зібрано 2228 грн!

22.04.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей!

22 квітня 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Під час заходу буде проведений запис на 3-х місячні підготовчі курси. Заняття будуть проходити щосуботи з 9:00 до 13:40. Курси дають можливість отримати додаткові 4 бали до результату вступних іспитів. Наступний День відкритих дверей - 10.06.2018.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

05.04.2018
Висновки експертної комісії

З 03 по 05 квітня 2018 року у Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізької державної інженерної академії працювала експертна комісія з питання проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.06010103 «Будівництво гідротехнічних споруд».
Комісія підтвердила відповідність кадрового, навчально-методичного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення коледжу Ліцензійним вимогам щодо провадження освітньої діяльності за вказаною спеціальністю.
З висновками експертної комісії можна ознайомитись за посиланням.

25.03.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей!

25 березня 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Під час заходу буде проведений запис на 3-х місячні підготовчі курси. Заняття будуть проходити щосуботи з 9:00 до 13:40. Курси дають можливість отримати додаткові 4 бали до результату вступних іспитів. Наступні Дні відкритих дверей - 22.04.2018 та 10.06.2018.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

19.03.2018
Шевченківські читання

В Запорізькому гідроенергетичному коледжі пройшли щорічні Шевченківські читання. Незмінний організатор заходу Топач Алла Анатоліївна, викладач Сундукова Олена Яківна змогли заохотити до участі 37 студентів І-х курсів! Це одне з найчисельніших Шевченківських читань за останні роки. Виступи студентів відрізнялися високим рівнем підготовки, емоційністю, щирістю. Компетентному журі дуже важко було визначити переможців. Але конкурс є конкурс!
І місце – Слаква Анастасія (група 1КОІ-17)
ІІ місце – Гітуляр Лада (група 1ГТДБ-17)
ІІІ місце – Рибаченко Олег (група 1КОІ-17)

12.03.2018
Брейн-ринг «Ерудит»

Викладачі Відділення економіки та інформаційних технологій Гулак Оксана Миколаївна та Романова Вікторія Володимирівна організували для студентів-економістів ІІ-ІІІ курсів Брейн-ринг «Ерудит».
У конкурсі взяли участь 8 команд. Перемогу з рівною кількістю балів отримали команди «Дефолт» (група 3МД-15) та «Профіцит» (група 3ФК-15).
Усі учасники отримали солодкі подарунки, сертифікати учасника, а переможці ще й грамоти.

16.02.2018
Волонтери ЗГЕК ЗДІА

Волонтери нашого коледжу відвідали дитячий будинок-інтернат для хлопчиків хворих на ДЦП з цікавою розважальною програмою, яку підготували: викладач Строколіс О.А. і студенти Мраченко А.В., Пазюк Ю.О., Саламаха О.В., Борзенкова Є.Д., Телюпа Г.М., Федосова К.С., Пікалов Д.О., Білоус Д.О., Шишиморов Д.В., Погосов С.С., Куць О.А., Жлудь М.М.Подяка!

Велика подяка усім небайдужим, хто долучився до збирання коштів і речей для дітей КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат"!
Особлива подяка найбільш активним студентам із груп 3 КОІ, 3 ГТБ, 3 ЕТО, 1 ОЗГ, 2 СТС, 2 ГТБ, 2 ІД, 2 ОЗГ, а також викладачам: Рязанцевій О.І., Смірновій Л.І., Семещенко О.В., Єрепу О.І., Гостіщевій О.П., Топач А.А., Усовій С.В., і студентці гр. 3 КОІ - Завадській Поліні.

14.02.2018
День Всіх Закоханих

14 лютого в Запорізькому гідроенергетичному коледжі відбулося свято всіх закоханих "День Святого Валентина".
Студентська рада та адміністрація коледжу влаштували пошту та валентинки для всіх бажаючих, також студентська рада зробила конкурс на кращий комплімент другій половинці біля актового залу, призом виявився квиток у кіно!
Усіх зі святом!


Вітаємо!

Барковська Єлизавета, студентка групи 3 КОІ-15 посіла ІІІ місце в номінації "Друкована реклама" на Молодіжному фестивалі соціальної реклами "Інший погляд", що проходив у м. Одеса з 24 листопада 2017 р. по 26 листопада 2017 р.
10.02.2018
День відкритих дверей в КНУКіМ

Студенти ЗГЕК ЗДІА відвідали "День відкритих дверей" Київського національного університету культури і мистецтв, ректорами якого є Михайло Михайлович Полтавський.
У наших студентів безліч вражень та емоцій!
05.02.2018
Бесіда на тему православної культури

Протоієрей Олександр Мірошніченко провів лекцію для студентів перших курсів.
Темою обговоренння була підготовка та проведення Александрівського балу та вхідна бесіда на тему основ православної культури.
Лекцію прослухали групи 1 КОІ-17 та 1 БМО-17.21.01.2018
"Cвіт без жорстокості"

Екологічні волонтери ЗГЕК ЗДІА підтримали зооохоронців нашого міста і разом з вихованцями дитячої Запорізької школи мистецтв №4 взяли участь у відкритті клубу любителів тварин "Світ без жорстокості" при ПК "Титан".
Велика подяка студентам груп 1 ГТБ-17, 2 ГТБ-16, 2 ОД-17 - за небайдужість.


29.01.2018
День пам’яті героїв Крут

Рівно 100 років назад у 1918 р. відбувся бій біля залізничної станції Крути. Хлопців було 300, це були гімназисти та студенти. У нерівному бою вони утримували більшовицьку армію. Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність.
29 січня 1918 р. під час бою, було вбито останнього з трьохсот крутівських героїв... День пам’яті героїв Крут на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність!
Студенти ЗГЕК ЗДІА відвідали мітинг на честь загиблим у цьому бою.

18.02.2018
Запрошуємо на День відкритих дверей

18 лютого 2018 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу. Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу.
Під час заходу буде проведений запис на 3-х місячні підготовчі курси. Заняття будуть проходити щосуботи з 9:00 до 13:40. Курси дають можливість отримати додаткові 4 бали до результату вступних іспитів.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія..

29.12.2017
Рейтинг

Протоколи засідання стипендальної комісії ЗГЕК ЗДІА на призначення стипендії студентам за результатами рейтингового оцінювання за І семестр 2017-2018 навчального року можна переглянути за посиланням.

05.12.2017
Тиждень Безпеки дорожнього руху


В рамках Тижня Безпеки дорожнього руху в коледжі було оголошено конкурс на найкращу тематичну фотографію.
Переможцями стали студенти групи 2 ІД-17!
27.11.2017
Запали свічку пам'яті


Вібувся урочистий захід для студентів І-ІІ курсів в актовому залі коледжу "Голодомор - чорна сповідь моєї Вітчизни" і акція "Запали свічку пам'яті".


Реєстрація проектів в самому розпалі! Приєднуйся до найбільшого міжнародного ІТ-чемпіонату "Золотий Байт". Призовий фонд 500 000 грн!

На чемпіонаті ти можеш проявити себе в різних сферах IT технологій - від конкурсу інноваційних проектів (старт-апів) до розробки ігор і навіть системного адміністрування. "Золотий Байт" - це не тільки відмінний шанс показати, на що ти здатний, а й можливість отримати пропозицію роботи від світових компаній або інвестиції венчурних фондів та бізнес-ангелів у свій проект.
Під час чемпіонату учасники знайомляться з провідними фахівцями IT-компаній, обмінюються досвідом з представниками інших країн, знаходять добрих друзів або команду для реалізації свого проекту.
У 2018 році запропонована тема Create the new world (Створи новий світ), яку ти можеш реалізувати в наступних номінаціях:
• Startup Challenge (конкурс інноваційних проектів).
• Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
• Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
• Game Design (конкурс зі створення ігор).
• Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
• Web Design (конкурс web-проектів).
• Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
• NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
• Junior Competition (конкурс для дітей вікової категорії від 10 до 17 років).
Організатор Чемпіонату: Комп'ютерна Академія ШАГ, міжнародний навчальний центр, що спеціалізується на професійній комп'ютерній освіті. Працює 48 філій у 16-ти країнах на 4-х континентах світу (Європа, Азія, Північна і Південна Америка).
Не шукай виправдань! Шукай можливості!
Реєструйся на участь у Міжнародному IT Чемпіонаті "Золотий Байт 2018" до 30 січня на сайті.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Детальна інформація на сайті: www.goldenbyte.org і в групі: vk.com/goldenbyte і www.facebook.com/ITGoldenByte/.


25.11.2017
Мітинг-ревквієм

Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’ять жертв голодомору в Україні.
25.11.2017 відбувся мітинг, прийняли активну участь студенти групи 2 БМО-16 та Усова С.В.

23.11.2017
Урок "Мужності"

Центр патріотичного виховання молоді запросив прийняти участь студентів Запорізького гідроенергетичного коледжу в цьому заході.
Активну участь взяли студенти групи 1 МГУ/ЕТО-17 під керівництвом Гук В.В., Гавриленко С.Т., Гуменної М.С.

Вітаємо!

Щиро вітаємо студента групи 4 ЕТО-14 Ярошенка Андрія, який приймав участь у 44-ій Міжнародній науково-технічній конференції молоді (9-10 листопада, ПАТ "Запоріжсталь") і народжений дипломомв номінації "Найкраща презентація" в енергетичній секції.
Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!


09.11.2017
День української мови та писемності

Щорічно, 9 листопада, Україна відзначає свято Дня української мови і писемності.
Кожного року наш коледж приймає активну участь у святкуванні цього заходу.
В цей день під керівництвом Сундукової О.Я. та студентів перших курсів був проведений захід в актовому залі.


24.10.2017
Оголошується набір на підготовчі курси

Шановні 9-класники та їх батьки!
Запрошуємо вас пройти якісну підготовку до вступу на 6-місячних підготовчих курсах. Для вашої зручності роботу курсів організовуємо у вихідний день: заняття проводяться щосуботи з 9-00 до 13-40.
Початок роботи - 02.12.2017 року (субота).
Повна оплата - 1200 грн. Є можливість розподілити оплату на дві частини. Перша оплата не манше 600 грн.
Вперше курси дають вагому пільгу - +4 бали до балів вступних іспитів.
Заяву на курси можна написати на Дні відкритих дверей 19.11.2017 р. або з понеділка по п'ятницю в ауд. 119, 142.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

24.10.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

19 листиопада 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі матимуть змогу написати заяву на навчання на підготовчих курсах у коледжі.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

20.10.2017
Директорські години

20.10.2017 року пройшла Директорська година на Енергобудівельному відділенні коледжу. Під час цього заходу відбулися вибори представників студентської ради відділення. Серед них:
- Щепін Б.О.
- Федосова К.С.
- Накалюжна О.Ю.
- Балабуха І.В.
- Шахова А.С.
- Веліков М.Д.
- Дікопавленко Т.Т.
- Саплін Д.О.

19.10.2017
Директорські години

19.10.2017 року пройшла Директорська година на відділенні Економіки та інформаційних технологій. Під час цього заходу відбулися вибори представників студентської ради відділення. Серед них:
- Овчаренко С.С.
- Рубан А.Ю.
- Бережна Л.В.
- Мороз Д.О.
- Глянько В.О.
- Борисенко В.Ю.
- Шаповалов В.О.
- Єременко А.В.
- Москальчук А.І.
- Зленко Д.О.
- Кисельова О.Р.
- Шляніна А.Д.

18.10.2017
Директорські години

18.10.2017 року пройшла Директорська година на Механічному відділенні коледжу. Під час цього заходу відбулися вибори представників студентської ради відділення. Серед них:
- Душний В.В.
- Шишиморов Д.В.
- Шефф В.І.
- Бєлий О.В.
- Голуб Д.С.
- Атакішиєв М.С.
- Дейнега А.С.
- Дібров Р.В.
- Волкова В.О.
- Чугункова А.А.
- Титаренко А.Г.

13.10.2017
Урочистий мітинг

13.10.2017 року в Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗДІА пройшов мітинг до Дня визволення Запоріжжя та з нагоди Дня захисника України.
В мітингу брали участь студенти І та ІІ курсів. Вшанували пам'ять та поклали квіти до меморіальної дошки. Пам'ятаємо та шануємо наших захисників.
18.09.2017
Продовжується набір на підготовчі курси


Повідомляємо, що перша група підготовчих курсів успішно розпочала свою роботу.

Продовжуємо набір другої групи.

Плануємо розпочати її роботу 23.10.2017 року з тими ж умовами, які заявлені в попередньому оголошенні.

Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

18.09.2017
Продовжується набір на підготовчі курси

Шановні 9-класники та їх батьки! Ще раз наголошуємо: у коледжі з 02.10.2017 року розпочинають роботу підготовчі курси терміном 8 місяців. Дні занять: понеділок, середа. Час занять: 16-00 - 18-10. Повна оплата - 1400 грн. Є можливість розподілити оплату на дві частини (до нового року - І семестр, 700 грн., після нового року - ІІ семестр, 700 грн.)
Вперше курси дають вагому пільгу - +4 бали до балів вступних іспитів.
Заяву на курси можна написати в перший день занять, тобто 2 жовтня. Чекаємо на вас о 15-50 у холі коледжу.

25.09.2017
Відбувся День відкритих дверей

Для учнів 9 та 11 класів та їх батьків, 24 вересня 2017 року відбувся День відкритих дверей.
Присутні отримали інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу, ознайомились з матеріальною базою під час екскурсії .
Всі бажаючі написали заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.


18.09.2017
Оголошується набір на підготовчі курси

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА оголошує набір на підготовчі курси тривалістю 8 місяців. Початок занять — 2 жовтня.
Заяву на навчання на підготовчому відділенні можна написати в ауд. 119, 142 або на Дні відкритих дверей 24 вересня 2017 р. Вартість навчання - 1400 грн. Діє гнучка система оплати за навчання.


Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

18.09.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

24 вересня 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі матимуть змогу написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

15.09.2017
Екскурсійний день

15.09.2017 року пройшов екскурсійний день у рамках святкування Дня коледжу.
Студенти разом зі своїми кураторами відвідали різноманітні цікаві місця нашого міста: о. Хортиця, ІКК "Запорізька Січ", музей зброї, ДніпроГЕС.
Також здійснювали індивідуальні туристичні походи.14.09.2017
День коледжу

14.09.2017 року відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню коледжу. Адміністрація привітала усіх студентів з 10-річчям перейменування нашого навчального закладу з технікуму на коледж.
Грамотами та подарунками були нагороджені активісти, спортсмени, відмінники та голови студентської ради.09.09.2017
Туристичний похід

09.092017 відбувся туристичний похід на острів Хортиця для студентів першого курсу. Проходили веселі старти. В результаті перемогла дружба і всі студенти були нагороджені солодкими призами.

04.09.2017
Похід в боулінг

В рамках Дня знань адміністрація та викладачі коледжу проводили танцювальний флеш-моб серед студентів нового набору. Найактивніша група отримала в подарунок похід в боулінг. Ними стала студенти групи 1 КОІ-17. 4 вересня 2017 року разом зі своїм куратором Голуб Я.М. вони весело провели час у боулінгу РЦ "Капіталст".


01.09.2017
1 вересня

1 вересня 2017 року відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню знань.
Вітаємо студентів з початком навчального року та бажаємо натхнення!

31.08.2017
Наказ

Наказ на призначення стипендій для студентів нового набору І і ІІ курсів можна переглянути за посиланням.

04.08.2017
Збори по соціальним стипендіямі

28.08.2017 р. о 10-00 в актовій залі коледжу усі студенти нового набору, які мають право на отримання соціальної стипендії, повинні написати відповідні заяви.
Перелік студентів пільгових категоій:
— діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків;
— особи, які мають право еа отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20-22 і 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";
— шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки;
— діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів;
— діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту;
— особи, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи - протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти;
— особи, визнані учасниками бойових дій, та їх діти;
— діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
— діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;
— студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".

04.08.2017
Поселення в гуртожиток!

УВАГА! 17.08.2017 р. о 10-00 в актовій залі коледжу відбудуться збори для студентів нового набору, які поселяються в гуртожиток, та їх батьків.
При собі мати:
- паспорт (при його відсутності свідоцтво про народження) студента;
- 3 фотокартки 3х4
Після закінчення зборів повнолітні студенти і батьки неповнолітніх студентів укладуть Договори на поселення в гуртожиток і зможуть оглянути кімнати.
Явка обов’язкова!

30.06.2017
Рейтинг

Протоколи засідання стипендальної комісії ЗГЕК ЗДІА на призначення стипендії студентам за результатами рейтингового оцінювання за ІІ семестр 2016-2017 навчального року можна переглянути за посиланням.

23.05.2017
Оголошується набір на підготовчі курси

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА оголошує набір на підготовчі курси тривалістю 1 місяць. Початок занять — з 26 червня. Заняття проходитимуть з понеділка по четвер з 9-00 до 14-00.
Заяву на навчання на підготовчому відділенні можна написати в ауд. 119, 142 або на Дні відкритих дверей 11 червня 2017 р. Вартість навчання - 410 грн. Діє гнучка система оплати за навчання.
Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

15.05.2017
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"
Підпункт 3 пункту 2 розділу XV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 37-38, ст. 2004) викласти в такій редакції:
"3) освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, що провадиться вищими навчальними закладами і започаткована до набрання чинності цим Законом, продовжується у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою з видачею державного документа про вищу освіту встановленого зразка - диплома молодшого спеціаліста. Останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста проводиться у 2019 році".
Верховна рада України. Офіційний веб-портал

15.05.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

11 червня 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі матимуть змогу написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

05.05.2017
Мітинг-реквієм

05.05.2017 р. на меморіалі «Скорботна мати» пройшов мітинг-реквієм, присвячений Дню пам'яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом. Тут зібралися ветерани Другої світової війни,представники місцевої влади, сотні містян.
Цей захід відвідала і представники Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА.

05.05.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

14 травня 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

01.05.2017
Першотравень в Запоріжжі!

Профспілки Запоріжжя 1 Травня 2017 року показали, що вони все ще значна політична сила. Представники багатьох промислових підприємств, організацій, навчальних закладів області зібралися на мітинг на площі Фестивальній. Учасники акції ухвалили резолюцію з вимогами до місцевої влади – Запорізької ОДА й органів місцевого самоврядування сприяти погашенню наявних у регіоні заборгованостей із зарплати перед робітниками місцевих підприємств і посилення відповідальності керівництва підприємств, де такі заборгованості виникають, забезпечити прозоре формування тарифів на комунальні послуги в регіоні.
Акцію підтримали студенти, викладачі і співробітники нашого коледжу.

29.04.2017
Міська зарядка в Запоріжжі

29 квітня 2017 року на головному стадіоні Запоріжжя – Славутич-арені найбільш активні запоріжці стали учасниками двогодинного спортивного марафону. Більше ста осіб, серед яких були студенти і співробітники нашого коледжу, під запальні ритми і під чітким керівництвом досвідчених тренерів провели масову зарядку на відкритому повітрі. Спеціальним гостем заходу була олімпійська чемпіонка Ольга Стражева, урочисто дав старт зарядці заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Заряджала атмосферу позитивом ведуча телеканалу ТВ-5 – Анна Редько.

21.04.2017
Фестиваль Булат – 2017

21-23 квітня 2017 року в Сумах пройшов щорічний міжнародний фестиваль Булат – 2017. Гості фестивалю – автори і виконавці з України, США, Ізраїлю, Росії чотири дні насолоджувалися сонячною погодою та унікальним спілкуванням творчих людей. Для молодих конкурсантів, крім конкурсної програми, були організовані творчі майстерні з вокалу, гри на гітарі, сценічній мові та інші.
Запорізький гідроенергетичний коледж на конкурсі гідно представляли вихованці творчої студії «Обрій» під керівництвом Киящук Ганни Леонідівни: Карпачова Ірина (1ГТБ-16), Заболотний Сергій (3ГТБ-14), Сєрова Владлена (1ФК-16), Поляков Андрій (2ОЗГ-15), Прохоричев Артем (2ОЗГ-15) та наша випускниця Калашник Валерія.

13.04.2017
Екологічне свято в обласній бібліотеці

13 квітня 2017 року екологічні волонтери Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА відвідали Запорізьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О.М. Горького де, разом з представниками Запорізької обласної організації Українського товариства охорони природи «Укрприрода» та працівниками бібліотеки взяли участь в організації свята до Дня довкілля для школярів міста.
Дітям розповідали про бережливе ставлення до природи, розважали веселими сценками, іграми, конкурсами. Для них виступали вихованці творчих колективів міста та заслужений артист України Анатолій Сердюк.

12.04.2017
Увага!

Студентська рада коледжу і представники команд КВН від відділень на засіданні 12.04.2017 р. вирішили через надмірну завантаженість студентів, брак часу на підготовку, не проводити в цьому навчальному році турнір КВН, а продемонструвати найкращі номери, підготовлені командами, під час конкурсу «Міс Грація – 2017».
27 квітня 2017 року всі запрошуються на велике свято краси і гумору: ви побачите не тільки виступи найкмітливіших, найрозумніших, найталановитіших і найкрасивіших дівчат Запорізького гідроенергетичного коледжу, в перервах між конкурсами вам будуть представлені найкращі номери від кожної команди КВН ЗГЕК ЗДІА.

11.04.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

22 квітня 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

07.04.2017
Щорічна акція «За чисте довкілля»

З 4 по 6 квітня 2017 студенти коледжу взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля». В цьому році за ЗГЕК ЗДІА була закріплена територія парку по вул. Таганській (так зване Автомістечко). Всього було прибрано 0,31 га території, зібрано більше 200 пакетів сміття.
Велика подяка студентам І-ІІ-х курсів і їх викладачам, які не залишилися байдужими і зробили все, щоб наше місто було чистим і красивим!

23.03.2017
Прийом молодших спеціалістів продовжено!

Як повідомляє сайт Міністерства освіти і науки України, 21 березня під час засідання ВРУ 286 народних депутатів підтримали Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст". В рамках цього закону прийом на здобуття ОКР молодшого спеціаліста проводиться до 2019 року.
Детальна інформація на сайті МОН.

20.03.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

26 березня 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

13.03.2017
Шевченківські читання

13 березня 2017 року в конференц-залі коледжу всьоме пройшли традиційні Шевченківські читання.
В конкурсі читців переможців визначало жюрі, до складу якого входили Гончаренко Л.П., Усова С.В., Бургман Л.І. та Зайцев Д. Було визначено троє найкращих серед 18 виступаючих: Чернова Наталія (1 КОІ-16), Нікішина Олександра (1 ГТБ-16), Накалюжна Олександра (2 ГТБ-15).

06.03.2017
Семінари з мінної безпеки

06.03.2017 в ЗГЕК ЗДІА представники громадського об’єднання «Українське капеланство» провели семінари «Інформація з мінної безпеки» для студентів І-ІІ-х курсів і співробітників коледжу.
Військовий капелан Володимир Синьопольський, разом із своїм побратимом отцем Віталієм з 2015 року надають духовну підтримку військовим. Спочатку були в Авдіївці і Слав’янську, де допомагали бійцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, потім – допомога бійцям 54-го окремого розвідувального батальйону з Маріуполя.
На заході був також присутній голова координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації Дмитро Сухінін. Він виступив з ініціативою створення в ЗГЕК ЗДІА козацької організації.

27.02.2017
День пам’яті Леся Курбаса

27 лютого 2017 року відбувся виховний захід, присвячений пам’яті видатного українського режисера, теоретика театру, драматурга, публіциста, перекладача, народного артиста УРСР Леся Курбаса. О.С. Курбас започаткував новий авангардний український театр «Березіль». За свої погляди і переконання Олександр-Зенон Степанович Курбас нажив багато недоброзичників, за наклепом яких у 1937 році він потрапив під коло репресій, був заарештований і розстріляний.
Студенти ЗГЕК ЗДІА, під керівництвом викладача Золотих Н.М., в пам'ять видатного українського митця підготували літературно-музичну композицію «Творчість і час в якому жив режисер очима самого Л. Курбаса».
Найбільш активними учасниками заходу були: Василець В., Самокиш А. (група 1БМО-16), Гелдаш Ю., Михайлов Д., Глущенко П., Дикопавленко Т., Федосова К., Нестеренкова Ю., Павленко О., Триодял М., Сечин А. (група 2СТС-15), а також учасники студії «Обрій»

22.02.2017
Увага всім!

Нагадуємо студентам коледжу, що 3 квітня 2017 року в ЗГЕК ЗДІА відбудеться КВН.
Тема: «50 відтінків сесії».
На вас очікують три веселі конкурси:
1. Привітання (до 7 хв.)
2. Домашнє завдання із запрошеною «зіркою» Гідроколеджу (до 7 хв.)
3. Конкурс озвучки «Гідросніжка і 7 гномів».
В ході жеребкування визначився такий порядок виходу команд:
1. Інженерно-комп’ютерне відділення
2. Механічне відділення
3. Енергобудівельне відділення
4. Економічне відділення

13.02.2017
Оголошується набір на підготовчі курси

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА оголошує набір на підготовчі курси тривалістю 3 місяці. Початок занять — з 4 березня (заняття по суботах).
Заяву на навчання на підготовчому відділенні можна написати в ауд. 119, 142 або на Дні відкритих дверей 26 лютого 2017 р. Вартість навчання - 800 грн. Діє гнучка система оплати за навчання.
Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

02.02.2017
Випускникам ОЗГ та ЕТО

Шановні випускники спеціальностей "Обслуговування засобів гідромеханізації" та "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання"!
На ПрАТ "Запоріжкокс" є вакансії для Вас! За довідками звертайтесь у відділ кадрів підприємства, за телефоном 283-93-46. На співбесіду обов'язково мати при собі основні документи: диплом молодшого спеціаліста + копію; копію паспорта; копію ІНН; 4 фото 3х4 см; свідоцтво про одержання робітничої професії + копію.

30.01.2017
Урочистий випуск

11 лютого 2017 року в коледжі відбудеться урочистий випуск технологів спеціальності 5.05150103 "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації" (група 4 КОІ-13) та техніків-теплотехніків спеціальності 5.05060103 "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання" (група 4 ЕТО-13). Захід відбудеться в актовій залі коледжу о 12-00.
Запрошуємо всіх випускників, їх батьків та друзів!

25.01.2017
АО «Мотор-Січ» в гостях у студентів коледжу

25.01.2017 р. зі студентами випускних груп 4БМО-13 та 4МГУ-13 зустрівся заступник начальника управління кадрів АО «Мотор-Січ» Забуга Олексій Григорович. Студенти почули цікаву розповідь про перспективи розвитку одного з найпотужніших підприємств України. А головне – Олексій Григорович запропонував усім зацікавленим укласти угоду про співпрацю з АО «Мотор-Січ», згідно з якою студенти направляються на навчання до Харківського авіаційного інституту за бюджетною формою з гарантованим отриманням стипендії з подальшим працевлаштуванням на Мотор-Січі. Сподіваємося наші випускники скористаються такою привабливою перспективою!

24.01.2017
Свято для дітей

Студенти груп 3КОІ-14, 3МГУ-14 на чолі з викладачем Строколіс Оленою Анатоліївною в черговий раз влаштували свято для вихованців спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 1 для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП. Підготувавши веселу зимову програму, подарували корисні і так потрібні подарунки: одяг, памперси, набори для малювання, солодощі, які зібрали студенти і викладачі коледжу.
Дякуємо усім небайдужим, а саме студентам груп: 1ОЗГ-16, 1КОІ-16, 1ГТБ-16, 1ЕТО-16, 1БМО-16, 2ОЗГ-15, 2КОІ-15, 2ГТБ-15, 2БМО-15, 3ОЗГ-14, 3КОІ-14, 3ГТБ-14, 3ЕТО-14, 3МГУ-14, 3БМО-14, 4КОІ-13, 4ГТБ-13, 4СТС-13, 4БМО-13.

18.01.2017
Запрошуємо на День відкритих дверей

26 лютого 2017 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

13.01.2017
Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт-2017"

Комп'ютерна академія ШАГ запрошує до участі в Міжнародному ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт-2017". Реєстрація учасників триває до 31 січня.

Подробиці про Чемпіонат читати тут.
УВАГА!

З 1 січня 2017 року – новий принцип нарахування стипендії.

1. Буде визначатись рейтинговий бал студента, який враховуватиме наступні показники:
- результати успішності – максимально 5,0 (10, 11, 12 для І курсу)
- відвідування занять протягом семестру – максимально 0,25
- активність в громадському і спортивному житті – максимально 0,25 (Додаток 1)
2. Загальна кількість стипендій, що виділяється на коледж – не більше 50% від загальної кількості студентів, що навчаються за державним замовленням.
3. Ліміт стипендіатів у кожній групі встановлюється у відсотках від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за держаним замовленням. Таким чином, рейтинговий бал для отримання стипендії для кожної групи буде різним!
4. Розмір стипендії – 830 грн.
5. Соціальні стипендії збережені, їх розмір (для студентів, які опинились поза рейтингом – 754 грн.)
6. Соціальна стипендія для сиріт – 2000 грн.
7. Визначено перелік спеціальностей, для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі (більше на 27,2%). Для нашого коледжу це – МГУ, БМО, ОЗГ, ЕТО.
8. За грубе порушення Правил внутрішнього розпорядку студент може бути позбавлений стипендії (Додаток 2).

Успішного складання сесії! Рейтингові бали повинні бути пораховані до 29.12.2016 року!

24.12.2016
Студентський актив коледжу взяв участь у благодійній акції

Дід Мороз і Снігуронька — Душний Василь (2 БМО-15) і Кузнецова Дар’я (3 ФК-14) — привітали дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході з Новорічними святами. Захід було організовано Центром патріотичного виховання молоді Запорізької обласної державної адміністрації.


21.11.2016
Річниця революції гідності

21 листопада 2016 року на Майдані Героїв біля Запорізької ОДА мешканці міста вшанували пам’ять героїв Революції Гідності. Не залишились осторонь і студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА, які разом із заступником директора з виховної роботи Усовою С.В. і старшим лаборантом підрозділу з виховної роботи Гуменною М.С. взяли участь в урочистому мітингу. На заході були присутні учасники АТО, зокрема бійці батальйону «Донбас», представники громадських організацій та політичних партій. Акція розпочалася з молебню, який провів отець Юрій. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українців, після чого заспівали національний гімн. Захід відбувався у форматі «відкритого мікрофону»: будь-хто з охочих міг виступити перед присутніми.

02.11.2016
Привітання бійців із зони АТО

3 листопада Україна відзначає свято – День артилерії і ракетних військ. Не перший раз студенти, викладачі і співробітники коледжу вирішили привітати зі святом бійців 55-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-полковника Василя Петрова, воїни якої вже четвертий рік знаходяться в зоні бойових дій і мужньо боронять східні кордони нашої Батьківщини. Шістьох бійців бригади нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, 27 – орденом «За мужність». До свята для бійців були зібрані солодощі, чай, кава, консервація, лимони, мед, студенти написали листи з теплими словами привітань.

24.10.2016
Фестиваль соціальної реклами

В період з 20 по 22 жовтня 2016 року студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА відвідали VI Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд", що проходив на базі НУ "Одеська юридична академія" в м.Одеса.
Під керівництвом викладачів та співробітників коледжу Гребінець А.А., Виноградової А.С. та Кулеби Д.О. їздила група студентів з 13 чоловік: Рамазанова Ангеліна, Калашник Валерія, Чередніченко Тетяна (4 КОІ-13), Колісник Юлія, Андрух Дарія, Токарь Юлія, Савків Тетяна, Опіцько Олена, Матюшенок Тетяна, Адамович Олег (3 КОІ-14), Сердюк Олександр (2 ОЗГ-15), Буренькова Анастасія, Юрченко Жанна (1 КОІ-16).
За програмою фестивалю учасники відвідували змістовних семінарів на тему соціальної реклами і журналістики з цікавими спікерами. У вільний час кожен мав змогу прогулятись Одесою, помилуватись безмежним осіннім Чорним морем і навіть відвідати балет.

13.10.2016
Запрошуємо на День відкритих дверей

27 листопада 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

12.10.2016
Участь у мітингу

12.10.2016 р. на меморіалі «Скорботна мати» пройшов мітинг-реквієм, присвячений Дню визволення міста Запоріжжя. Тут зібралися ветерани Другої світової війни і АТО, представники різних установ і організацій, люди, родини яких зачепило вогняне крило війни.
Цей захід відвідала адміністрація Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА і поклала квіти до пам'ятника воїнам-визволителям.

11.10.2016
Екологічна акція

Запорізькі природоохоронні громадські організації Всеукраїнська рада "Укрприрода", "Дай лапу друг" та ін. організували захід в Обласній універсальній науковій бібліотеці акцію для школярів міста з метою залучення їх до бережливого ставлення до рослин, тварин і навколишнього середовища.
Команда волонтерів "Еко-Гідроколедж" ЗГЕК ЗДІА бере активну участь у діяльності громадських організацій, займається пропагандистською роботою в школах міста, є бажаним учасником подібних заходів.

03.10.2016
День людей похилого віку

Щороку 30.09.2016 р. відзначається День людей похилого віку. Виховання шанобливого та поважного ставлення до людей старшого покоління є одним з пріоритетів виховної роботи в коледжі.
Пенсіонери ЗГЕК ЗДІА завжди бажані гості в коледжі, вони отримують вітання до свят і необхідну підтримку в разі необхідності.
Але до 30 вересня серед студентів вже стало традицією надавати допомогу одиноким літнім людям селища Верхня Хортиця.
Цей рік ініціатива надійшла від студентів групи 1 ОЗГ-16. Вони накололи та поскладали дрова, прибрали у дворі одинокій бабусі.
Сподіваємося їх приклад надихне і студентів інших груп!

29.09.2016
Участь в акції «Запоріжжя – це Я»

29.09.2016 р. студенти коледжу взяли участь в міській екологічній акції «Запоріжжя – це Я». На територіях, прилеглих до коледжу та гуртожитку, були зібрані і сортовані сміття та побутові відходи.
Мета акції – небайдуже та відповідальне ставлення до стану довкілля. Команда коледжу «Еко-клуб – Гідроколедж» взяла участь у майстер-класах з організації екологічних акцій, що були організовані Обласним центром патріотичного виховання молоді, за що отримали Подяку від директора Центру Шконди М.А.

26.09.2016
Відбувся День коледжу

В понеділок було відзначено День коледжу — день, коли Запорізький гідроенергетичний технікум було перейменовано в коледж.
В рамках цього заходу було відзначено найактивніших студентів коледжу, яких нагородили грамотами. Також вже традиційно було проведено конкурс малюнкків на асфальті і парад вишиванок, в якому взяли участь переважно студенти І-х курсів.

15.09.2016
Вітаємо нового голову студради

Новим головою студради було обраного Зайцева Дениса, студента групи 3 МГУ-16.
Вітаємо Дениса і чекаємо нових звершень Студради, нових ідей, нових вражень, нових вершин!
13.09.2016
Юрченко Жанна

Всем привет! Меня зовут Жанна Юрченко, я студентка группы 1-КОИ-16. Сейчас хочу рассказать немного о себе. Я творческая, ответственная, активная личность, меломанка, люблю яркость во всем и не люблю сидеть без дела. В студенческий совет я пришла с целью усовершенствования нашего родного колледжа, внесение красок в (и без того яркую) студенческую жизнь, удаление проблем которые существуют на данный момент и предотвращению будущих. С этой же минуты я готова приступить к выполнению любой задачи, а отказ для меня звучит, словно иерихонская труба над ухом, побуждая не отступать, а проснуться и взяться за дело!

13.09.2016
Мороз Діана

Меня зовут Диана Мороз. Я учусь на экономическом отделении в группе 2ФК-15. В прошлом году была заместителем председателя студенческого совета отделения.
Прекрасно справлялась со своими обязанностями, поэтому в этом году, была избрана председателем студсовета экономического отделения.
Выдвигаю свою кандидатуру на председателя студсовета колледжа, потому что я: ответственная, неординарная, креативная и хорошо приспосабливаюсь.
Мой вектор – улучшение симбиоза студсовета и самих студентов.
Желаю всем успехов в новом учебном году.
Буду признательна за ваш голос!
Благодарю за ваше внимание!!!

13.09.2016
Зайцев Денис

Я Зайцев Денис, студент 3-го курсу.
Вже 2 роки я член студентської ради коледжу. За цей час я зрозумів, що студентське життя яскраве і різноманітне. Мені подобається, що наші студенти активні, готові підтримувати будь-які акції і заходи, вони не байдужі до чужого горя і готові простягнути руку тим, хто потребує допомоги. Мені приємно, що я теж один з них. Як члену Обласної молодіжної ради і Міської молодіжної ради мені неодноразово доводилося представляти коледж, і мені приємно, що про нас знають тільки з найкращої сторони. Я дуже хочу щоб студенти коледжу довіряли мені так, як довіряє моя родина. Обіцяю ніколи не зрадити інтереси наших студентів!

13.09.2016
Заболотний Сергій

Я, Заболотный Сергей Юрьевич, родился 31 декабря 1998 г., в городе Новоднестровск. Люблю смотреть фильмы (все жанры), увлекаюсь вокалом, волейболом и баскетболом, люблю интересных людей. Мечтаю о многом.
Будучи главой студенческого совета, планирую добиться того, чтобы каждый студент был наделен полной информацией происходящего в жизни колледжа и в целом. Чтобы сделать это, буду настаивать на том, чтобы в колледже установили студенческое радио, которое бы оповещало разные новости, в том числе поздравления с днём рождения, днём учителя, днём строителя и многим ещё. А также попытаюсь проводить развлекательные мероприятия в масштабах города совместно со студентами.
Хоть и нахожусь сейчас далеко, все равно я не забываю о родном колледже, преподователях и о лучших студентах красивого города Запорожье.

09.09.2016
Вибори студентської ради економічного відділення

09.09.2016 року економічного відділення обирали студентську раду шляхом прямого таємного голосування. До бюлетеня було внесено 10 кандидатур, серед яких (за квотою відділення) необхідно було обрати 7.
Голоси розподілились наступним чином:

 1. Мороз Діана Олександрівна – 64 голоси
 2. Дмитрієва Дар’я Дмитрівна – 61 голос
 3. Олянський Ігнат Олександрович – 48 голосів
 4. Москальчук Анастасія Іванівна – 47 голосів
 5. Артюшенкова Марія Павлівна – 47 голосів
 6. Козакевич Таїсія Віталіївна – 41 голос
 7. Константинова Аліна Дмитрівна – 38 голосів
Вітаємо новий склад студентської ради ЕКОНОМІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

08.09.2016
Вибори студентської ради енергобудівельного відділення

08.09.2016 року студенти енергобудівельного відділення обирали студентську раду шляхом прямого таємного голосування. До бюлетеня було внесено 24 кандидатури, серед яких (за квотою відділення) треба було обрати 9.
Голоси розподілились наступним чином:

 1. Заболотний Сергій Юрійович – 78 голосів
 2. Адамчук Оксана Василівна – 62 голоси
 3. Бідна Катерина Сергіївна – 45 голосів
 4. Масальська Наталія Іллівна – 45 голосів
 5. Ткаченко Гліб Євгенович – 41 голос
 6. Хачко Ангеліна Олександрівна – 39 голосів
 7. Карпачова Ірина Романівна – 37 голосів
 8. Стельмаш Антон Петрович – 37 голосів
 9. Соколова Альона Яківна – 36 голосів
Вітаємо новий склад студентської ради ЕНЕРГОБУДІВЕЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

07.09.2016
Вибори студентської ради інженерно-комп’ютерного відділення

07.09.2016 року студенти інженерно-комп’ютерного відділення обирали студентську раду шляхом прямого таємного голосування. До бюлетеня було внесено 19 кандидатур, серед яких (за квотою відділення) необхідно було обрати 8.
Голоси розподілились наступним чином:

 1. Колісник І.І. (група 1ОЗГ-16) – 45 голосів
 2. Юрченко Ж.О. (група 1КОІ-16) – 37 голосів
 3. Матюшенко Т.В. (група 3КОІ-14) – 36 голосів
 4. Дегтяренко Д.В. (група 1КОІ-16) – 35 голосів
 5. Голуб Д.С. (група 1ОЗГ-16) – 33 голоси
 6. Прохоричев А.Д. (група 2ОЗГ-15) – 31 голос
 7. Баранець М.В. (група 4ОЗГ-13) – 30 голосів
 8. Сердюк О.В. (група 2ОЗГ-15) – 30 голосів
Вітаємо новий склад студентської ради ІНЖЕНЕРНО-КОМП’ЮТЕРНОГО ВІДДІЛЕННЯ

06.09.2016
Вибори студентської ради механічного відділення

06.09.2016 року студенти механічного відділення обирали студентську раду шляхом прямого таємного голосування. До бюлетеня було внесено 11 осіб, серед яких (за квотою відділення) необхідно було обрати 7.

Голоси розподілились наступним чином:

 1. Зайцев Денис Юрійович – 91 голос
 2. Душний Василь Васильович – 88 голосів
 3. Шефф Віталій Іванович – 87 голосів
 4. Погосов Станіслав Сергійович – 64 голоси
 5. Дейнега Анастасія Сергіївна – 61 голос
 6. Осіпов Дмитро Сергійович – 59 голосів
 7. Манукян Артур Артакович – 58 голосів
Вітаємо новий склад студентської ради МЕХАНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

03.09.2016
Директорські години

З 06 по 09 вересня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗДІА проходять директорські години.

Дата Час Відділення
06.09.2016 13:15 Механічне
07.09.2016 13:15 Інженерно-комп'ютерне
08.09.2016 13:15 Енергобудівельне
09.09.2016 13:15 Економічне

Порядок денний:
1. Особливості навчального процесу на 2016-2017 н.р.
Доповідач директор коледжу Черненко В.В.
2. Підсумки успішності відділення за результатами ІІ семестру 2015-2016 н.р.
Доповідач заступник директора з навчальної роботи Гончаренко Л.П.
3. Підсумки відвідування занять за ІІ семестр 2015-2016 н.р.
Доповідач заступник директора з виховної роботи Усова С.В.
4. Підсумки проходження практик за ІІ семестр 2015-2016 н.р.
Доповідач заступник директора з навчально-виробничої роботи Іванов С.В.
5. Підсумки Трудового семестру 2015-2016 н.р.
Доповідач заступник директора з АГР Бабічева Л.В.
6. Підсумки роботи відділення в 2015-2016 н.р. Перспективи на новий н.р.
Доповідач завідувач відділенням
7. Підсумки роботи студентської ради коледжу за 2015-2016 н.р.
Доповідач голова студентської ради коледжу Зайцев Д.
8. Вибори нового складу студентської ради відділення і коледжу

01.09.2016
День знань у коледжі

1 вересня 2016 року на головному вході біля коледжу нових членів родини ЗГЕК ЗДІА зустрічали адміністрація коледжу, куратори груп і наше талановите студентство.
Свято, присвячене дню знань, пройшло з веселими піснями, танцями і традиційним запуском повітряних кульок в небо, де кожна група написала своє спільне бажання.
По закінченні урочистостей студенти приступили до навчання.

01.09.2016
Запрошуємо на День відкритих дверей

17 вересня 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 13:30 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі. Орієнтовна вартість 1200 грн. Діє гнучка система оплати.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

24.08.2016
Святкування Дня незалежності

24 серпня 2016 року наша країна відзначала свій 25-ий день народження. До цієї визначної події і було приурочено військовий парад в Запоріжжі.
Починаючи з 9:00 години близько 30-ти викладачів і співробітників коледжу разом з жителями міста взяли участь в урочистій ході від площі Маяковського до площі Фестивальної.

Запоріжсталь
Приєднуйтесь до команди сильних! ПАО "Запоріжсталь" запрошує на навчання за професіями помічник машиніста тепловоза, складач поїздів!

Термін навчання - 3 місяці. Під час навчання виплачується стипендія.
Вимоги до кандидатів: наявність посвідчення (свідоцтва) по робочій професії технічного профілю.
Особам, які успішно пройшли навчання, гарантується працевлаштування з професії "Помічник машиніста тепловоза" в управління залізничного транспорту комбінату "Запоріжсталь".
Звертатись в відділ кадрів: Південне шосе, 72

28.05.2016
Концерт для дітей вимушених переселенців

28.05.2016 року в актовому залі ЗГЕК ЗДІА силами студентів коледжу і підрозділу з виховної роботи був організований концерт до Дня сім’ї для дітей вимушених переселенців.
Захід проведено в рамках співпраці з благодійним фондом «Сантіс» (президент Олег Філатов), угоду з яким студентська рада уклала ще в минулому раці. Були запрошені діти віком до 12 років.
Гостей розважали учасники творчої студії «Обрій», дитячого фольклорного колективу «Росяночка», аніматорами були студенти груп 1ГТБ-15, 1БМО-15, 2ФК-14.
А громадська організація «Міський центр допомоги» (президент Дмитро Матюхін) надала в подарунок кожній присутній дитини «Скриньку самаритянина» - подарунки, які збирали американські і канадські родини для українських дітей.
Усі присутні залишились задоволені, концерт перетворився у справжнє Свято сім’ї і гарного настрою.

25.05.2016
Запрошуємо на День відкритих дверей

05 червня 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

18.05.2016
Студенти коледжу відвідали телеканал ТV5

Третьокурсникам спеціальності "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації" показали все, чим живе і дихає найсучасніший і найпопулярніший телеканал міста Запорожжя - ТV5! Були і в шикарній студії, і в монтажній, і в эфирній апаратній. Враження були дуже яскраві!
Але найбільш корисним було відвідати відділ дизайну, адже це - рідне - Adobe Photoshop и Adobe After Effects, Adobe Illustrator и Adobe Premiere, те, що вчать як раз студенти цього курсу. Подяка працівникам телеканалу ТV5 за корисні поради і цікаву екскурсію!

17.05.2016
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 16 по 23 травня 2016 року в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. В коледжі було організовано проведення цілого ряду заходів. Найбільш цікавим з них тематична стала вікторина для студентів І-х курсів. Команди відділень змагались між собою за звання «Кращого знавця правил дорожнього руху», за вміння надавати першу медичну допомогу постраждалому, продемонстрували таланти в конкурсі карооке «Авто радіо». В загальному підсумку перемогу отримала команда економічного відділення.

15.05.2016
Щорічне екологічне свято у Запоріжжі!

15 травня 2016 року в Парку Енергетиків на Правому березі відбулося щорічне екологічне свято «До Дніпра з любов’ю», організаторами якого виступають запорізький клуб «Органічного Землеробства» та громадська екологічна організація «Моя земля».
В цьому році до проведення свята приєднався і Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА. Студенти здійснювали музичне обслуговування свята, а творча студія «Обрій» створювала для присутніх святковий настрій своїми виступами.
Захід зібрав близько 150 мешканців Запоріжжя, які взяли участь в цікавих іграх, майстер-класах, спільних заходах, спрямованих на очищення Дніпрової води, співали, танцювали і отримували заряд бодрості та гарного настрою!

06.05.2016
Мітинг біля меморіалу Скорботної Матері

6 травня 2016 року відбувся урочистий мітинг біля меморіалу Скорботної Матері. Вже третій рік поспіль наші студенти беруть участь в театралізованому дійстві до цієї події. Вони стали справжньою прикрасою заходу, організованого силами Дніпровської районної адміністрації Запорізької міської ради. У мітингу взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, що мешкають в Дніпровському районі, представники районної, міської і обласної влади. Військові влаштували урочистий салют.

06.05.2016
В коледжі відбувся урочистий мітинг

Щорічно 8 травня відзначається День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Саме до цих свят було приурочено мітинг, який традиційно відбувся в фойє коледжу. Студенти згадали ветеранів коледжу – учасників бойових дій, дітей війни, ветеранів локальних війн і бійців АТО. Було покладено квіти до меморіальної дошки. Музичний супровід заходу, як завжди, здійснювали учасники творчої студії «Обрій».

25.04.2016
Конкурс «Міс Грація-2016»

25 квітня предметна циклова комісія фізичного виховання і захисту Вітчизни та спортивний клуб «Енергія» організували і провели конкурс «Міс Грація-2016».
В конкурсній програмі, яка складалась з трьох номінацій: конкурс спортивного танцю, «Василиса Премудрая» та «Марья Искусница» взяли участь п’ять команд з різних відділень. Переможці визначалися в кожній номінації, але ніхто не залишився розчарованим, оскільки заохочувальні призи отримали всі.
Також було підведено підсумок інтерактивного фотоконкурсу «Міс Грація-2016». Віце-міс стали Юлія Муринюк (4 ГТБ-12) та Вовк Таїсія (3 КОІ-13). А «Міс Грація-2016» за підсумками прямого та інтернет-голосування стала студентка групи 3 МД-13 Туяк Влада.
Більш докладну інформацію про конкурс читайте на сторінках інтернет-журналу «Большая перемена» та на сторінці коледжу «В Контакті».

24.04.2016
День відкритих дверей в коледжі

24 квітня в коледжі пройшов черговий, п’ятий в цьому навчальному році, День відкритих дверей.
Наші абітурієнти, а це представники шкіл та училищ м. Запоріжжя та Запорізької області, отримали інформацію про спеціальності коледжу, про умови навчання, виховного процесу, особливості вступної кампанії 2016 року. Студенти коледжу продемонстрували гостям своє співочі і хореографічні таланти. І на останок, була організована невелика екскурсія по коледжу.
Сподіваємося, що всі хто хоч раз завітав до Запорізького гідроенергетичного коледжу не залишиться байдужим і, неодмінно, прийде до нас на навчання!

22.04.2016
Щорічний турнір «Що? Де? Коли?»

22 квітня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі відбувся П’ятий щорічний турнір «Що? Де? Коли?» для студентів і школярів до 18 років.
В гості до ЗГЕК ЗДІА завітали п’ять команд школярів: об’єднана команда з Павло-Кічкасу від шкіл 13 та 67, три команди від ЗСШ № 100, і команда ЗЗНВК № 108.
Всього в грі взяли участь 13 команд.
Переможцями стали студенти механічного відділення – команда «Гідромех».
Почесні друге і третє місце розділили між собою дві команди ЗСШ № 100.
Усі призери отримали грамоти, солодкі подарунки та сертифікати на +1 бал до семестрової оцінки (для школярів сертифікат має силу протягом першого семестру першого року навчання). Переможці, крім того, отримали сертифікат в розважальний центр «Капіталіст» на і годину гри в боулінг.

21.04.2016
Участь в XV обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина»

В 13 квітня 2016 року відбувся зональний тур XV обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА представляв студент групи 3СТС-13 Гліванський Давид, який посів ІІІ місце в своїй номінації. Студенти групи 1 БМО-15 21.04.2016 року були запрошені на фінальний концерт призерів конкурсу «Спадщина» в Обласний музично-драматичний театр ім. В. Магара.

20.04.2016
Конференція в Педагогічному коледжі

20 квітня в КВНЗ «Запорізький педагогічний коледж» пройшла обласна науково-практична конференція «Шляхи та умови впровадження концепції національно-патріотичного виховання». Наш коледж представляла заступник директора з виховної роботи Усова Світлана Вікторівна. Вона виступила з доповіддю «Застосування елементів музейної педагогіки в Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізької державної інженерної академії».

13.04.2016
Запрошуємо на День відкритих дверей

24 квітня 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10:00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад, правила прийому та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

09.04.2016
Doors Open Day у КНУКіМ

"Майже 300 абітурієнтів з коледжів та училищ Миколаєва, Запоріжжя, Тернополя, Вінниці та Кіровограда завітали на День відкритих дверей у найбогемніший виш України – Київський національний університет культури і мистецтв" - такі слова можна прочитати на сайті цього ж таки вишу. Як раз серед цих 300 студентів були і представники нашого коледжу. За сприяння профкому коледжу 09 квітня 2016 року вже втретє організовується поїздка на екскурсію до КНУКіМ'а.
Цього разу вирушили студенти групи 3 ФК/МД-13 (куратор групи Тлєуш В.М.) у супроводі викладачів і співробітників коледжу. Після екскурсії по київському вишу всі відправились на прогулянку по столиці. Втомлені, але задоволені, повернулись додому у неділю зранку.

26.03.2016
Студенти коледжу в гостях у Дитячого будинку «Сонечко»

Студенти економічного відділення за ініціативи груп 1ФК\МД-15 (куратор Родзіна Є.К.) та 2 ФК\МД-14 (куратор Гулак О.М.) 28 лютого 2016 року відвідали Дитячий будинок «Сонечко».
Для дітей були придбані іграшки, засоби гігієни, одяг, фрукти, печиво та дитячі суміши. Дітлахам було влаштоване справжнє свято з веселими іграми, хороводами.

22.03.2016
Зустріч з військовослужбовцями

У вівторок, 22 березня 2016 р., в гості до студентів випускних курсів завітали представники Дніпровського військкомату м. Запоріжжя. Вони розповіли про можливість здобуття військової спеціальності у вищих навчальних закладах, про романтику професії військового, про пільги та додаткові можливості для військових.

20.03.2016
День відкритих дверей

В черговий раз коледж гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів.
До нас завітали представники Запорізьких загальноосвітніх шкіл 5, 9, 31, 59, 106, 109, а також гості з Енергодару, Відрадного, Марганцю.
Вони ознайомились зі спеціальностями коледжу, отримали необхідну для абітурієнтів інформацію, пройшлись по коледжу з екскурсією. Як завжди, студенти ЗГЕК ЗДІА продемонстрували на сцені свої таланти. Цей раз порадували усіх першокурсники – група 1ГТБ-15.
Дякуємо усім учасникам заходу: завідувачам відділень, викладачам, співробітникам і студентам!

18.03.2016
Cтуденти коледжу взяли участь в урочистому мітингу

Другий рік поспіль Запоріжжя відзначає 18 березня сумну подію – в цей день, 2014 року розпочалася частко- ва мобілізація, і перші частини військовослужбовців були відправлені на Схід захищати територіальну цілісність нашої Батьківщини. Не всі з них повернулись додому. Більше сотні наших земляків загинули від куль агресора.
18.03.2016 р. батьки і жінки загиблих воїнів – героїв отримали державні нагороди за їх ратний подвиг. Студенти груп 4МГУ-12, 4ГТБ-12 і 4ОЗГ-12 взяли участь в урочистому заході, почтили пам'ять загиблих героїв.
Вічна їм пам'ять!

16.03.2016
Відбулася нарада класних керівників

Втретє в цьому навчальному році класні керівники, разом із завідувачами відділень, зібрались на нараду. Їх привітав директор коледжу Черненко В.В., який звернувся з пропозицією посилити контроль за відвідуванням занять, вжити жорстких заходів щодо порушників дисципліни.
Заступник директора з виховної робота Усова С.В. ознайомила присутніх з новим Положенням про трудовий семестр, яке було схвалене студентською радою 09.03.2016 р. і затверджене адміністративною радою коледжу.
Завідувач підготовчим відділенням Топач А.А. нагадала присутнім про проведення 20.03.2016 р. Дня відкритих дверей, наголосила на необхідності активізувати профорієнтаційну роботу.

14.03.2016
Шевченківські читання

14 березня в межах Шевченківських днів у Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗДІА були проведені "Шевченківські читання". Цей захід став уже традиційним: проводиться вшосте.
Хочеться подякувати викладачам української мови та літератури Топач А.А., Сундуковій О.Я., які організували для проведення заходу студентів І курсу груп 1 БМО-15, 1 ФК/МД-15, 1 КОІ-15, 1 ГТБ-15 та 1 ОЗГ-15.
У конкурсі на кращого дикламатора віршів поета переможцями стали: Накалюжна Олександра (1 ГТБ-15), Соловйова Євгенія (1 ФК/МД-15), Шахова Анна (1 ГТБ-15).
Гарно попрацювали ведучі: Поліщук Аліна (1 ФК/МД-15) та Куліш Микита (1БМО-15). Окрасою свята стали співаки Фоменко Діана та Вікторія (1ГТБ-15), Мороз Микита (1 БМО-15) і Соловйова Євгенія (1 ФК/МД-15). Гран-прі заходу отримала Юлія Бондарєва (1 КОІ-15).
Висловлюємо щиру подяку за подароване свято.

10.03.2016
Відбулися збори трудового колективу

Присутні заслухали звіти голови профспілкового комітету Тлєуша В.М. і головного бухгалтера Сердюк І.Ф. про фінансовий стан коледжу і профспілкової організації за період 2015 р., а також були внесені зміни до колективного договору.
З текстом колективного договору між адміністрацією ЗГЕК ЗДІА і профспілковим комітетом з новими доповненнями і змінами можна буде ознайомитись на сайті коледжу, після їх схвалення місцевими органами влади.

26.02.2016
Продовжується набір на підготовчі курси

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА продовжує набір на підготовчі курси тривалістю 3 місяці.
Навчання здійснюється по суботах з 9-00 до 14-00.
Заяву на навчання на підготовчому відділенні можна написати в аудиторіях 119 та 142.
Орієнтована вартість навчання — 500 грн.
Діє гнучка система оплати за навчання.

Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

26.02.2016
День відкритих дверей

20 березня 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10-00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

24.02.2016
Директорські години

23 та 24 лютого 2016 року в актовій залі коледжу відбулися директорські години.
Розпочались вони у вівторок о 8-15 з Механічного відділення. В цей же день о 14-00 збирались студенти Інженерно-комп'ютерного відділення. А вже 24 лютого о 8-15 були зібрані студенти Економічного відділення, а о 14-00 — Енегробудівельного.
З доповіддю про перспективи роботи коледжу в ІІ семестрі виступив директор коледжу Черненко В.В.
Про підсумки успішності студентів за І семестр доповідала заступника директора з навчальної роботи Гончаренко Л.П.
Заступника директора з виховної роботи Усова С.В. доповідала про підсумки відвідування занять за І семестр.
Завідувачі відділень Бургман Л.І., Гавриленко С.Т., Кухтарєва А.А. та Сахарута О.В. доповідали про підсумки роботи відділення за І семестр.

22.02.2016
Відбувся День відкритих дверей

20 лютого в Запорізькому гідроенергетичному коледжу в актовій залі відбувся День відкритих дверей для учнів 9 та 11 класів і їх батьків.
Присутні мали змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомилсь з матеріальною базою.
Всі бажаючі мали змогу написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

05.02.2016
Урочистий випуск

5 лютого в коледжі відбулось урочисте вручення дипломів випускникам спецільностей "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації" та "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання".
Цього року 31 технолог з комп'ютерної обробки інформації і 20 техніків-теплотехніків покинули стіни рідного навчального заклау з дипломами молодшого спеціаліста, три з яких були з відзнакою — Червона Вікторія (4 КОІ-12), Гриценко Євгенія і Тюріна Олена (4 ЕТО-12).
Вітаємо всіх випускників з новим етапом в житті. Успіхів вам в подальшому та прославляйте ім'я коледжу!

02.02.2016
Свято гумору та жартів

В понеділок 1 лютого в коледжі проведено фестиваль КВН-2016, тема якого була "Ирония Гидрака, или С легким паром". В яскравій боротьбі місця розподілились наступним чином:
IV місце - "Uvantuz Pictures" (Енергобудівельне)
III місце - "Золотая молодежь" (Інженерно-комп'ютерне)
II місце - "ГидроМех" (Механічне)
I місце - "ЭкономCLUB" (Економічне)
Дякуємо всім за гру і чудовий настрій!

29.01.2016
День Героїв Крут

29 січня 1918 року на залізничній станції Крути за 130 кілометрів від Києва відбувся бій між 4-тисячним підрозділом Червоної гвардії та загоном з київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Бій тривав 5 годин, в результаті наступ ворога вдалося тимчасово зупинити. Протягом 4-х днів курсанти утримували в десятки разів більшу армію. Під Крути були підтягнуті додаткові сили Червоної армії. В полон до більшовиків потрапили 27 юнаків, які були страчені.
Пам'ять Героїв Крут Україна вшановує щороку 29 січня.
Цей рік у міських заходах на Алеї захисників України у парку Металургів від коледжу взяли участь студенти групи 4 ГТБ-12.

29.01.2016
Захист дипломних проектів

Розпочався захист дипломних проектів студентів спеціальності 5.05060103 "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання".
Всім удачі і гідних оцінок за свою роботу!28.01.2016
Захист дипломних проектів

Відбувся захист дипломних проектів спеціальності 5.05150103 "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації". Найвищу оцінку "відмінно" отримали 18 студентів, "добре" — 9 осіб і оцінку "задовільно" — 4 студенти.
Вітаємо всіх, хто незабаром вже триматиме в руках заслужений диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією "технолог".
А вже 29 січня відбудеться захист робіт студентів спеціальності 5.05060103 "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання". Бажаємо їм успіхів!

25.01.2016
Урочистий випуск

5 лютого 2016 року в коледжі відбудеться урочистий випуск технологів спеціальності 5.05150103 "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації" (група 4 КОІ-12) та техніків-теплотехніків спеціальності 5.05060103 "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання" (група 4 ЕТО-12). Захід відбудеться в актовій залі коледжу о 13-00.
Запрошуємо всіх випускників, їх батьків та друзів!

25.01.2016
Свято гумору

1 лютого 2016 року в Запорізькому гідроенергетичному коледжі відбудеться довгоочікуване свято гумору та кмітливості — фестиваль КВН-2016 — між чотирма відділеннями коледжу: Механічне, Енергобудівельне, Інженерно-комп'ютерне та Економічне. Дізнаємось, в кого краще почуття гумору!
Початок о 12-00. До зустрічі в актовій залі коледжу.

15.01.2016
Запрошуємо на День відкритих дверей

20 лютого 2016 року запрошуємо учнів 9 та 11 класів, а також їх батьків, на День відкритих дверей, який розпочнеться о 10-00 в актовій залі коледжу.
Присутні матимуть змогу отримати детальну інформацію про навчальний заклад та спеціальності коледжу. Під час екскурсії — ознайомитись з матеріальною базою.
Всі бажаючі зможуть написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.
-------------------------
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

28.12.2015
Свято для дітей

28 грудня 2015 року в коледжі було проведено святкування нового року для дітей співробітників коледжу з піснями, танцями, маскарадом і хороводами навколо ялинки.
Підрозділ з виховної роботи разом зі студентами коледжу підготували дуже цікаву виставу для малечі.
Всі діти отримали солодкі подарунки від профкому коледжу.

17.12.2015
Свято Св. Миколая в інтернаті

17 грудня викладач фіз.виховання Строколіс О.А. разом зі студентами коледжа їздили в 1 інтернат і 1 дитячий будинок для хлопців (з особливими потребами у спілкуванні та розвитку), щоб привітати дітей зі святом Св. Миколая.
Було підготовлено спеціальну святкову програму за участю Муринюк Юлія (4 ГТБ-12), Богославська Ольга, Савків Тетяна, Самбур Микола, Іскра Валерія, Селезньова Анастасія, Андрух Дарья, Книрик Євгеній, Колісник Юлія, Нескоромний Владислав (2 КОІ-14), Котлярова Оксана Леонідівна.

17.12.2015
Підпиши електронну петицію

Шановні студенти, викладачі і співробітники коледжу!
До вас звертаються випускники Запорізького гідроенергетичного технікуму 50-60-х років. Ми маємо статус дітей війни. Але держава не виконує свої зобов'язання, передбачені законом. Просимо вас підтримати нашу петицію до Президента України з проханням повернути нам наші пільги. Ви - наші наступники! Ми сподіваємось на вашу підтримку.
Підтримайте нас, віддавши свій голос за нашу петицію petition.president.gov.ua/petition/11791.

14.12.2015
В ЗГЕК ЗДІА розпочалися заходи, присвячені професійному святу

Щороку, 22 грудня Україна відзначає День енергетика. Для більшості студентів і викладачів коледжу це – професійне свято. На виховній годині 14 грудня студенти і викладачі енергобудівельного відділення підготували до цієї події святковий захід. Дякуємо Гостіщевій О.П., Рязанцевій О.І., Щепіній Н.В., студентам І-ІV курсів спеціальності ГТБ і усім, хто приймав участь в організації свята!

10.12.2015
Висновки експертної комісії

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізької державної інженерної академії в період з 08 по 10 грудня 2015 року працювала експертна комісія з акредитації спеціальності 5.05150103 «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».

Висновки експерної комісїі про результати акредитації дивитись тут.

08.12.2015
Акредитація спеціальності КОІ

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізької державної інженерної академії триває акредитація спеціальності 5.05150103 «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» в період з 08 по 10 грудня 2015 року.

Експерти, запропоновані міністерством, представлені в такому складі:

 • Ткаченко Володимир Пилипович – к.т.н, професор, завідувач кафедри медіа систем та технологій Харківського національного університету радіоелектроніки;
 • Захарчун Дмитро Миколайович – голова ПЦК комп’ютерних наук та видавничо-поліграфічної справи Черкаського художньо-технічного коледжу, викладач вищої категорії.

07.12.2015
Муніципальний театр танцю в гостях у студентів коледжу

07 грудня в гості до студентів коледжу завітали наші давні друзі – артисти Муніципального театру танцю. Як завжди на присутніх в актовому залі очікувало яскраве шоу із запальних танців і проникливих пісень. Нікого не залишили байдужими східні, латинські, сучасні і, безумовно, українські танці!
Дякуємо артистам і постановникам за прекрасний захід!

02.12.2015
Свято наближається…

Ось нарешті і дочекалися ми на зиму, а разом з нею наближаються до нас і такі очікувані свята: Новий рік, Різдво. Щоб святковий настрій відчувався вже зараз, в коледжі з’явилась красуня-ялинка.
Велика подяка студентам, які не залишились байдужими і разом з представниками підрозділу з виховної роботи взяли участь в прикрашанні фойє, а саме:
Рибці Владиславу, Лагно Микиті – група 3МГУ-13; Шеффу Віталію, Пуцьку Іллі, Зотову Андрію та іншим студентам з групи 2БМО-14.

03.11.2015
Запрошуємо на День відкритих дверей

22.11.2015 р. о 10-00 відбудеться День відкритих дверей для учнів 9 та 11 класів.
Присутні зможуть отримати детальну інформацію про навчальний заклад та спеціальності коледжу. Під час екскурсії - ознайомитись з його матеріальною базою.
Всі бажаючі матимуть змогу написати заяву на навчання на підготовчому відділенні в коледжі.

Детальніше за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

02.11.2015
Оголошується набір на підготовчі курси

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА оголошує набір на підготовчі курси тривалістю 6 місяців. Початок занять — з 5 грудня (групи по суботах) або з 7 грудня (групи по буднях).
Заяву на навчання на підготовчому відділенні можна написати в ауд. 119, 142 або на Дні відкритих дверей 22 листопада 2015 р.
Орієнтована вартість навчання — 950 грн.
Діє гнучка система оплати за навчання.
Довідки за телефоном:
(099) 04-61-099 Алла Анатоліївна (завідувач підготовчим відділенням);
(061) 224-87-34 Приймальна комісія.

24.10.2015
80-річчя коледжу

22 та 23 жовтня 2015 року Запорізький гідроенергетичний технікум-коледж урочисто відсвяткував своє 80-річчя.
Потягом двох днів коледж зустрічав в своїх стінах викладачів-ветеранів і випускників минулих років, представників обласної, міської, районної адміністрації, керівників підприємств, організацій, навчальних закладів міста, які завітали на свято.
Усі присутні мали змогу перегорнути сторінки історії ЗГЕК ЗДІА під час урочистого заходу в актовій залі, відвідати музеї коледжу, позувати в фото-зоні, отримати задоволення від спілкування з друзями і колегами і, в решті решт, знову переконатись, що коледж не старять ювілеї, бо в його стінах вирує юність!

23.10.2015
Акція «Ліки для солдатів»

В вересні-жовтня студенти, викладачі і співробітники коледжу взяли участь в акції «Ліки для солдатів». Було зібрано більше 5000 грн., придбані такі мед. препарати:
— Флюколд – 246 упаковок по 4 таблетки (2010,38 грн.)
— Грипго – 150 упаковок по 4 таблетки (1175,94 грн.)
— Стркпсілс – 22 упаковки (983,7 грн.)
— Фармазолін – 9 упаковок (159,05 грн.)
— Нокспрей – 35 упаковок (812,57 грн.)
16 жовтня 2015 р. представники студентської ради передали зібрані препарати волонтерам.

22.10.2015
Другий тур виборів ректора ЗДІА

27 жовтня 2015 року в актовій залі (5 поверх лабораторного корпусу) Запорізької державної інженерної академії відбудеться ІІ тур виборів ректора Запорізької державної інженерної академії. Час проведення виборів: з 9-00 до 15-00.
Вибори проводяться таємним голосуванням.
Наявність документа, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток, посвідчення водія, студентський квиток та свідоцтво про народження для неповнолітніх), обов’язкова.

У виборах беруть участь:

 • кожен науково-педагогічний, педагогічний та науковий працівник;
 • виборні представники з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками;
 • виборні представники з числа студентів та осіб, які навчаються.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Оргкомітет з організації та проведення виборів ректора ЗДІА в ауд. 52а
Тел.: 5-41, 227-12-12.
Виборча комісія з проведення виборів ректора ЗДІА в ауд. Л119
Тел.: 2-12, 227-12-97.

З виборчими програмами кандидатів на посаду ректора академії можна ознайомитись нижче:
Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Антипенка Є.Ю.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Антипенка Є.Ю.

Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Банаха В.А.

Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Наумика В.В.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Наумика В.В.

Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Порохні В.М.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Порохні В.М.

Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Середи Б.П.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Середи Б.П.

Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Таратути К.В.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Таратути К.В.

Біографічна довідка претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Чернової І.В.
Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Чернової І.В.

Програма претендента на посаду ректора Запорізької державної інженерної академії Швеця Є.Я.

ГРАФІК
проведення зустрічей претендентів на посаду ректора ЗДІА
з науково-педагогічними працівниками,
співробітниками та особами, які навчаються
в Запорізькому гідроенергетичному коледжі

Претендент Дата зустрічі Час зустрічі Аудиторія
Проф. Антипенко Євген Юрійович 12.05.2015 16.00 Актова зала
Проф. Банах Віктор Аркадійович 13.05.2015 17.00 Актова зала
Проф. Наумик Валерій Владиленович 12.05.2015 17.00 Актова зала
Проф. Порохня Василь Михайлович 13.05.2015 16.00 Актова зала
Проф. Середа Борис Петрович 14.05.2015 16.00 Актова зала
Доц. Чернова Ірина Вікторівна 14.05.2015 17.00 Актова зала
Доц. Таратута Костянтин Васильович 18.05.2015 16.00 Актова зала

ГРАФІК проведення зустрічей
претендентів на посаду ректора ЗДІА
з науково-педагогічними працівниками,
співробітниками та особами, які навчаються в академії

Претендент Дата зустрічі Час зустрічі Аудиторія
Проф. Антипенко Євген Юрійович 05.05.2015 16.00 47-a
Проф. Банах Віктор Аркадійович 06.05.2015 16.00 47-a
Проф. Наумик Валерій Владиленович 07.05.2015 16.00 47-a
Проф. Порохня Василь Михайлович 12.05.2015 16.00 47-a
Проф. Середа Борис Петрович 13.05.2015 16.00 47-a
Доц. Таратута Костянтин Васильович 14.05.2015 16.00 47-a
Доц. Чернова Ірина Вікторівна 15.05.2015 15.00 47-a
Проф. Швець Євгеній Якович 18.05.2015 16.00 47-a

12.10.2015
«Козацькі розваги» в Гідроколеджі

Ми урочисто відзначили День захисника України і День козацтва веселими «Козацькими розвагами».
В спортивному залі змагалися команди від відділень на чолі зі своїми «отаманами».
Вони довели, що усі наші «козаки» з Гідроколеджу вправні, спритні, сміливі, знають козацькі традиції. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки.
Переможцями стали хлопці механічного відділення.

07.10.2015
Спортивна естафета до 80-річчя коледжу

Спортсмени коледжу ніколи не залишались осторонь усіх визначних подій в коледжі. Ось і в цьому році була проведена легкоатлетична естафета, присвячена 80-річному ювілею коледжу. В змаганнях взяли участь студенти з першого по четвертий курс усіх відділень. Були представлені чоловічі, жіночі і змішані команди.
Не дивлячись на холодний день, усі учасники змагань отримали задоволення.

05.10.2015
Посвята у студенти – 2015!

05 жовтня 2015 року студенти нового набору ЗГЕК ЗДІА відзначали Посвяту у студенти!
Вони продемонстрували свої таланти, довели, що вони артистичні, креативні, веселі, кмітливі. За це старшокурсники при вітали їх солодкими подарунками. Не залишились поза увагою і учасники конкурсу газет «Знайомтесь – це ми!».


Студентська рада визначила переможців:

 • 1 місце – група 2ОД-15
 • 2 місце – група 1ГТБ-15
 • 3 місце – група 1МД/ФК-15

01.10.2015
День людей похилого віку і День ветерана

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави. Не залишились осторонь і студенти нашого коледжу.
Хлопці з груп 4ОЗГ-12 і 4МГУ-12, разом з викладачами Краснянською Н.Ю. і Мелещук Ю.Д. відвідали пенсіонерів, що проживають у селищі Верхня Хортиця і допомогли їм в господарських справах. Адже турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, а моральна підтримка і фізична допомога особливо відчуваються у поважному віці.

29.09.2015
В коледжі відбулося спортивне свято!

Викладач Борецька Ольга Ігорівна і предметна (циклова) комісія фізичної культури і захисту Вітчизни організували для студентів других курсів спортивну естафету, присвячену 80-річчю коледжу.
В змаганнях приймали участь чотири команди від відділень (по 8 хлопців і 8 дівчат). В програмі були різноманітні спортивні естафети, які постійно утримували в напрузі і учасників, і вболівальників. До останнього не було зрозуміло, хто ж вийде переможцем. Але за підсумками балів перемогли студенти інженерно-комп’ютерного відділення.

Вітаємо переможців і усіх, хто отримав справжнє задоволення від спортивного свята!

23.09.2015
Тренінги для старшокурсників

23.09.2015 для студентів енергобудівельного відділення проведено тренінг з питань ефективного пошуку роботи. Ініціатором заходу була молодіжна організація «Ініціатива майбутнього».
До того ж, з 2015-2016 навчального року студентська рада коледжу починає співпрацювати із Запорізьким обласним центром молоді з питань працевлаштування, отримання консультацій щодо наявних вакансій, організації заходів неформальної освіти для підвищення конкурентоздатності молоді на ринку праці.
При студентській раді буде утворено «Сектор праці».
Координатор – Зубко Марія (група 3 ФК-13).

12.09.2015
ЗГЕК ЗДІА відсвяткував День коледжу

Восьмий рік поспіль ми відзначаємо день перейменування Запорізького гідроенергетичного технікуму на Запорізький гідроенергетичний коледж. Стало традицією проводити цього дня святкові лінійки. В 2015 році така лінійка пройшла у вигляді цікавих конкурсів:

 • в конкурсі патріотичного малюнку на асфальті перемогли студенти груп 1БМО-15 та 3ГТБ-13;
 • кращими в конкурсі патріотичної пісні були студенти механічного відділення;
 • в конкурсі вишиванок – перемогла дружба! Важко було визначити кращих серед кращих.
Вітаємо усіх зі святом!

10.09.2015
З 7 по 8 вересня 2015 року в коледжі пройшли директорські години.

В ЗГЕК ЗДІА традиційно початок семестру знаменується проведенням директорських годин. Підводяться підсумки успішності і відвідування занять за минулий семестр, лунають вітання найкращим студентам і групам. Студентам нагадують про правила внутрішнього розпорядку, про плани організації навчання і виховної роботи в поточному семестрі.

10.09.2015
Вибори до студрад на 2015-2016 навчальний рік

07-08 вересня 2015 року усі відділення коледжу провели вибори нового складу студентських рад.
Гриценко Євгенія (енергобудівельне відділення) і Самохіна Анна (економічне відділення) були переобрані головами студентських рад своїх відділень ще на один рік. Механічне відділення обрало своїм лідером Зайцева Дениса, а інженерно-комп’ютерне – Матюшенок Тетяну. Головою студентської ради коледжу знов обрана Васильковська Владислава.
Вітаємо новий склад студентської ради і бажаємо їм наполегливості і успіхів в своїй роботі!

10.09.2015
Загальні батьківські збори для студентів нового набору

10.09.2015 року в коледжі пройшли загальні батьківські збори для студентів нового набору. Батьки мали можливість познайомитись з адміністрацією коледжу і класними керівниками, оглянути матеріальну базу. В актовому залі пролунали слова вітання з вуст директора коледжу, заступник директора з виховної роботи ознайомила присутніх з основним правилами внутрішнього розпорядку, правами і обов’язками студентів. Потім класні керівники запросили батьків студентів в аудиторії, де і продовжили спілкування.

01.09.2015
Урочиста лінійка до Дня знань

1 Вересня студенти нового набору Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА зустріли урочистою лінійкою до Дня знань.
ПЯк завжди, на новачків очікували настанови з вуст директора коледжу і її заступників, а також заступника голови Ленінської районної адміністрації Запорізької міської ради Гриценка В.В. Були на святі і запальні пісні, і яскраві танці, і кульки бажань. Не обійшлося й без студентської клятви.
Усіх студентів Запорізького гідроенергетичного коледжу вітаємо з початком нового 2015-2016 навчального року.

06.08.2015
Пам'ятка

Пам'ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об'єкта, вибухонебезпечного предмета

Переглянути тут

31.07.2015
Поселення в гуртожиток!

УВАГА! 20.08.2015 р. о 10-00 в актовій залі коледжу відбудуться збори для студентів нового набору, які поселяються в гуртожиток та їх батьків.
При собі мати:
- паспорт (при його відсутності свідоцтво про народження) студента;
- 3 фотокартки 3х4
Після закінчення зборів повнолітні студенти і батьки неповнолітніх студентів укладуть Договори на поселення в гуртожиток і зможуть оглянути кімнати.
Явка обов’язкова!

01.07.2015
Випускні в ЗГЕК ЗДІА

30 червня 2015 року випускники дев’яти спеціальностей Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА (МГУ, БМО, ОЗГ, СТС, ГТБ, ФК, МД, ІД, ОД) урочисто відсвяткували випускні.
Вітаємо усіх, хто закінчив коледж в 2015 році і отримав дипломи молодших спеціалістів! Від щирого серця бажаємо творчих успіхів, натхнення, здійснення мрій, не забувати рідний коледж, шанувати батьків, любити свою Батьківщину і пишатися нею!

22.06.2015
Захист дипломних проектів в ЗГЕК ЗДІАЗ 22 червня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі розпочався захист дипломних проектів у студентів технічних спеціальностей і державні підсумкові екзамени у економістів. Бажаємо усім успіхів!02.06.2015
«Свято сім’ї» в Запоріжжі

30.05.2015 року в Запоріжжі відбулися заходи, присвячені Дню сім’ї і Дню захисту дітей.
В парку відпочинку «Дубовий гай» студенти групи 3ЕТО-12 Гонтарьов Кирило, Токарєв Микита, Горшкова Юлія і групи 1МГУ-14 Зайцев Денис працювали аніматорами в рамках участі у Міському «Фестивалі сім’ї». Маленькі гості свята залишились задоволені розвагами, які влаштували наші студенти.
В цей же час, в палаці культури «Титан» відбувся благодійний концерт для дітей вимушених переселенців, який було організовано благодійним фондом «Сантіс», з яким наша студентська рада уклала угоду про співпрацю. До цієї акції студенти коледжу зібрали багато різноманітних речей для організації психологічних тренінгів для дітей дошкільного віку. Дарунки були урочисто передані зі сцени представникам громади переселенців.

19.05.2015
Запрошуємо на День відкритих дверей

06.06.2015 р. з 10-00 відбудеться День відкритих дверей для учнів 9 та 11 класів.
Присутні зможуть отримати детальну інформацію про навчальний заклад та спеціальності коледжу. Під час екскурсії - ознайомитись з його матеріальною базою.
Чекаємо на вас!
Телефон приймальної комісії: 224-87-34.

19.05.2015
До уваги випускників та студентів!

Повідомляємо, що, відповідно до постанови Кабінету міністрів від 31.03.2015 року №193, вартість виготовлення документів про вищу освіту державного зразка становить два неоподатковувані мінімуми доходів громадян (34 грн.).18.05.2015
Урочистий захід, присвячений Дню матері

У другу неділю травня світ відзначає День матері. Вперше це свято вставлене офіційно Конгресом США в 1914 році, після Першої світової війни до його святкування приєднались 85 країн світу, ще понад 30 країн відзначають це свято в інші дні. В Україні воно офіційно відзначається з 2000 року.
18 травня на виховній годині приєднались до святкових урочистостей і першокурсники коледжу. З ініціативи викладача Герасимової І.В. студенти славили Жінку-Матір, Жінку-Берегиню, присвячували їм поезії і пісні. Сподіваємося, що подібне стане доброю традицією в ЗГЕК ЗДІА.

13.05.2015
ІІІ Щорічний турнір «Що? Де? Коли?»

13 травня 2015 року в конференц-залі коледжу відбувся ІІІ Щорічний турнір «Що? Де? Коли?» серед студентів і школярів. В заході брали участь 12 команд. Традиційно до коледжу прибули команди 13-ї, 87-ї та 100-ї шкіл. Переможцями змагань стали:
І – команда «Фенікс» групи 1КОІ-14
ІІ – команда «Шершавий шершень» ЗОШ 87
ІІІ – команда «Майский жук» групи 1МД-ІД-ФК-14
Для школярів–призерів спонсор турніру спортивний клуб «Енергія Плюс» презентував абонементи на відвідування тренажерного залу на червень 2015 року.

09.05.2015
70-та річниця Перемоги


Більше 20 студентів коледжу виявили бажання прийняти участь в мітингу, присвяченому Дню Перемоги 9 травня біля Алеї Слави.
Вони, утворивши ланцюг прапороносців, створювали атмосферу свята і урочистості, щиро вітали присутніх ветеранів, дарували їм квіти.

08.05.2015
День пам’яті і примирення

Указом Президента України від 24.03.2015 р. встановлено відзначати 8 травня – День пам’яті і примирення. Цього року студенти коледжу прийняти участь в урочистостях, які проходили біля пам’ятника Скорботної матері. Більше 40 хлопців і дівчат стали учасниками театралізованого дійства, поклали квіти до меморіалу і привітали ветеранів зі святом.

08.05.2015
Щорічний Травневий мітинг в коледжі

7 травня відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті і примирення та 70-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом. Традиційно студенти вітали ветеранів коледжу – учасників Великої Вітчизняної війни Пантюка О.Ф. і Пронько В.Л. Студенти 1-х курсів, які стали переможцями конкурсу «Лист ветерану» прочитали уривки зі своїх творів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

30.03.2015
Bідбувся довгоочікуваний турнір веселих і кмітливих!

Традиційно в грі приймали участь команди усіх відділень коледжу. Серед запрошених гостей – команда КВК Запорізького правничого коледжу ЗНУ. Серед суддів, яким пощастило оцінювати результати гри, були відомі в Запоріжжі представники гумористичного руху: Олексій Руденков (на півфіналіст української вищої ліги КВК), Владислав Слободян (учасник команди КВК «Проспект Металургів»), Тігран Авакян (головний спеціаліст центру культури ЗНУ). Переможцем стала команда енергобудівельного відділення «Ювантус-Pictures»

20.03.2015
Щорічні шевченківські читання в коледжі

16.03.2015 року в ЗГЕК ЗДІА пройшли П’яті щорічні Шевченківські читання.
В конкурсі взяли участь знавці поезії Великого Українця з І-ІІ курсів. Незмінним організатором виступила викладач української мови і літератури Топач Алла Анатоліївна.
Вісімнадцять учасників продемонстрували свої таланти читців. Студенти інженерно-комп’ютерного відділення Рамазанова Ангеліна, Чередніченко Тетяна, Глоба Владислав і студентка механічного відділення Крайнік Катерина отримали Подяки за популяризацію шевченкового слова і неодноразову участь в заходах, присвячених діяльності і творчості Великого Кобзаря.
А переможцями Шевченківських читань – 2015 стали:
Колісник Юлія (група 1КОІ-14) – І місце;
Кузнєцова Марта (1ФК-14) і Якубовська Юлія (група 1МД-14) – ІІ місце;
Заболотний Сергій (група 1ГТБ-14) – ІІІ місце.

01.02.2015
Морально-етичний кодекс викладача ЗГЕК ЗДІА


Увага!
Пропонується на розгляд викладачів, співробітників і студентів «Морально-етичний кодекс викладача ЗГЕК ЗДІА». Пропозиції, зауваження приймаються до 25.02.2015 р. в каб. 232.
Морально-етичний кодекс викладача ЗГЕК ЗДІА

16.01.2015
Зимовий випускний


16.01.2015 р. відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів комп’ютерної обробки текстової графічної та образної інформації та теплотехніків.
Вітаємо випускників! Бажаємо їм успіхів, наснаги, цікавої роботи, миру в країні і в родині!


25.12.2014
В коледжі пройшло свято Дитячого Нового року


25 грудня була організована театралізована вистава для дітей та онуків викладачів і співробітників коледжу. На дітей очікувала зустріч з Дідом Морозом, Снігуронькою, ведмедиком, конячкою, лисичкою та іншими звірятами, вони співали новорічних пісень, водили хороводи біля ялиноньки, розповідали Діду Морозу вірші і, нарешті, отримали солодкі подарунки.

30.11.2014
Виховний захід, присвячений подіям на Сході

30.11.2014 викладач О.А. Строколіс, разом зі студентами І-х курсів, провела виховний захід «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!», присвячений подіям в зоні АТО.
Увазі присутніх були представлені цікаві і зворушливі відеоматеріали про українських бійців, що захищають нашу Батьківщину. Студенти читали вірші, співали патріотичні пісні. Для студентів була організована краєзнавча вікторина з історії України. Були запрошені випускники коледжу Сорока Дмитро і Мазуренко Артем, які приймають участь в бойових діях на Сході і зараз перебувають у відпустці. До підготовки заходу були залучені учні навколишніх шкіл, які підготували для бійців малюнки і невеликі подарунки.

29.11.2014
Всеукраїнський тиждень правознавства

З 24 по 29 листопада в коледжі пройшов щорічний Всеукраїнський тиждень правознавства. Як завжди було сплановано і проведено багато різнопланових заходів: лекції «Взаємозв’язок прав та обов’язків», «Захист прав неповнолітніх», «Молодь за здоровий спосіб життя», книжкова виставка літератури правового змісту про права людини в бібліотеці коледжу. Для студентів ІІ-х курсів була організована вікторина «Права та обов’язки студентів». Перемогла команда групи 2КОІ-13.
25 листопада Запорізька громадська організація «Центр розвитку кар'єри «Професіонали» за ініціюванням ДМГО «Альянс» в партнерстві з Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій («Інша освіта») провела тренінг «Знайди свій безпечний шлях» для студентів І-х курсів коледжу з профілактики торгівлі людьми. Навчання провели для профілактики такого антисоціального явища, як вербовка людей для подальшої експлуатації (трудової, сексуальної та ін.). Методика є інтерактивною, включає в себе роботу з великою кількістю яскравих наочних матеріалів та ігор – тобто складний матеріал подається для молоді в доступній формі і легко засвоюється.

21.11.2014
День пам’яті жертв голодоморів

21.11.2014 р. в Запорізькому гідроенергетичному коледжі відбувся урочистий мітинг на честь Дня пам’яті жертв голодоморів. Традиційно в цей день біля коледжу зібралися студенти, викладачі, співробітники, усі ті, кому не байдужі трагічні сторінки минулого нашої Батьківщини. Студенти читали вірші, присвячені трагедії 1932-1933 років, згадували події минулого, запалили свічки в пам'ять тих, хто не пережив ті важкі часи.

19.11.2014
Відбувся VIIІ Форум голів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів

Голова студентської ради коледжу Владислава Васильковська була запрошена на Форум голів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, що проходив на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище». Вона розповіла присутнім про наш коледж, виступила з презентацією про роль студентської ради в житті ЗГЕК ЗДІА.

17.11.2014
Вітаємо усіх з Днем студента!

17.11.2014 р. студенти Гідроенергетичного коледжу традиційно відсвяткували День студента веселим караоке. Була подовжена велика перерва і усі бажаючі змогли продемонструвати свої вокальні таланти. Прозвучало більше 20 пісень. Під час караоке було організовано збір коштів для нашого випускника Данила Брусинця, який тяжко хворий і потребує невідкладного лікування. Дякуємо усім небайдужим, хто відгукнувся!

10.11.2014
День української писемності та мови в ЗГЕК ЗДІА

10.11.2014 р. в Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗДІА пройшло свято «Рідна мова – душа, воля та сила народу!», приурочене Дню української писемності та мови. Студенти і викладачі подивились фільм про історію формування української літературної мови, поринули у чудовий світ українського поетичного слова. Були виконані вірші і музичні композиції на слова Т.Шевченка, Л.Костенко, В.Сидоренка та інших українських поетів. Свято підготували викладач української мови і літератури Золотих Н.М., учасники творчої студії «Обрій» під керівництвом Киящук Г.Л., студенти ІІ-х курсів.

13.10.2014
Посвята першокурсників у студенти

13.10.2014 р. в актовому залі коледжу відбулася Посвята у студенти тих, хто вступив до коледжу в 2014 році.
Студенти 1-х курсів і групи 2 ОД-14 продемонстрували свої таланти, а також отримали солодкі подарунки від випускних груп.
Також були визначені переможці конкурсу студентських газет «Знайомтесь – це ми!»

06.10.2014
Заходи з нагоди Дня Українського козацтва

06 жовтня на виховній годині викладач Бірюкова Н.О. провела відкритий захід до Дня Українського козацтва. Студенти мали нагоду відчути дух козацтва, поринути у героїчне минуле свого народу і на власні очі побачити, як козацькі традиції відроджуються в сучасній Україні.
А допомогли їм в цьому заслужений артист України Олег Григорьєв зі своїми побратимами, представники школи бойового мистецтва «Спас», вихованці Запорізького музичного училища ім. Майбороди і творчої студії «Обрій» ЗГЕК ЗДІА. На святі був присутній кандидат в народні депутати Верховної Ради України О.І. Рабцун, який презентував коледжу комп’ютер.

06.10.2014
Заходи з нагоди Дня Українського козацтва

14 жовтня на свято Покрова Пресвятої Богородиці відзначається День Українського козацтва. В понеділок – 6 жовтня, в ЗГЕК ЗДІА вже розпочалися заходи, присвячені цій події.
На другій парі викладач Топач А.А. провела відкрите заняття в групі 2КОІ-13 «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах “Маруся Чурай”», де особиста трагедія героїв показана через призму історичних подій Визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького.

14.09.2014
В коледжі пройшов конкурс національного костюму

На святковій лінійці, присвяченій Дню коледжу, було проведено конкурс національного костюму, в якому прийняли участь студенти І-ІІІ курсів.
переможницею стала студентка групи 3-ФК-12 Григорян Аліна.
В цей день у національному вбранні були не тільки студенти, а й представники викладацького та адміністративного складу коледжу.

10.04.2014
Студенти відвідали Ярмарку кар'єри BEST JOB FAIR 2014!

10 квітня студенти-старшокурсники відвідали Ярмарку кар'єри в Запоріжжя BEST JOB FAIR 2014, яка відбулася в ЗНТУ. Вони переглянули презентації ведучих корпорацій міста в сфері ІТ-технологій, проектування і виробництва (ІНФОКОМ, "Carlsberg Ukraine", "E&Y", "Noosphere Ventures" "Procter & Gamble", "Запорожсталь", "Мотор Січ" та ін.), Заповнили анкети-резюме, брали участь у семінарі Центру розвитку кар'єри "Професіонали" про проходження співбесід та процесу працевлаштування.
Це були корисні знайомства та досвід!

02.04.2014
В ЗГЕК ЗДІА відбулося урочисте відкриття Мережної Академії Cisco!

В конференц-холі коледжу представники Мережної Академії Cisco при Запорізькій державній академії Полякова Н.П. (керівник та інструктор Академії Cisco, кандидат технічних наук, доцент) і Кривуляк В.В. (інструктор Академії Cisco) розповіли студентам про історію програми Cisco, представили інструкторів Академії Cisco в ЗГЕК ЗДІА Швець Я.О. і Пащук К.О. Студенти прийняли участь у вікторині з тематики мережних технологій і в рухливій грі з елементами навчання мережним технологіям. Усі бажаючі можуть подати заявку на навчання в Мережній Академії Cisco до 08.04.2014 р. в каб. 215.

21.03.2014
Зустріч студентів ЗГЕК ЗДІА з представниками комбінату «Запоріжсталь»

19.03.2014 року відбулася зустріч студентів ЗГЕК ЗДІА з представниками комбінату «Запоріжсталь». Майстер цеху водозабезпечення комбінату «Запоріжсталь» Олексій Атаманюк провів для студентів коледжу майстер-клас з питань водопостачання і водозбереження на комбінаті. Студентів ознайомили з принципом організації роботи комбінату «Запоріжсталь» і зокрема – цеху водозабезпечення. Було наголошено, що комбінат готовий прийняти на роботу не байдужих, ініціативних, творчих, зацікавлених в кар’єрному зростанні випускників коледжу. Для таких студентів буде надана можливість пройти практику на комбінаті.
>> Переглянути детальніше >>

17.02.2014
В коледжі привітали ветеранів Афганістану


О 13.00, в актовій залі, було проведено відкритий виховний захід "Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану!", підготований викладачем Герасимовою І.В.
На заході були присутні представники громадського об'єднання ветеранів-афганців "Українська спілка":
Сопін Б.Г., Зарва В.М., Швачко О.В., Гурська Н.М.

07.11.13
Встановлення меморіальної дошки О.В. Поляка

14 жовтня 2013 року на фасаді коледжу встановлено меморіальну дошку на честь випускника спеціальності "Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок", почесного громадянина м. Запоріжжя, народного мера
Поляка Олександра Володимировича.
В 2013 році йому виповнилося б 65 років, 45 років тому він закінчив Гідротехнікум.

30.04.2013
Конференція на тему: «Запорізька ГЕС – гордість держави у минулому чи екологічна криза сучасності».

25 квітня 2013 року в Запорізькому гідроенергетичному коледжі була проведена наукова конференція на тему: «Запорізька ГЕС – гордість держави у минулому чи екологічна криза сучасності»
Був оголошений конкурс робіт серед учнів середніх шкіл та студентів коледжу. Для участі у конференції були відібрані найкращі роботи, які оцінювалися кваліфікованими представниками журі:

 • Лущенко В.Г. – начальник машинного цеху ГЕС-1, заслужений енергетик України. Випускник нашого навчального закладу 1963 року за спеціальністю МГУ.
 • Пудлик А.Н. – начальник гідробудівельного цеху ГЕС-1. Випускник 1990 року спеціальності ГТБ.
 • Самойленко Є.Г. – доцент кафедри гідроенергетики ЗДІА, викладач коледжу, винахідник, автор турбіни ім. Самойленка, автор двох підручників з монтажу і експлуатації гідроагрегатів.
 • Васильковська О.А. – директор ЗГЕК ЗДІА.

Учасники конференції у своїх докладах визначили цікаві проблеми функціонування Дніпро ГЕСу і спробували вибрати напрямок їх вирішення.
 1. місце – отримав проект учениці ЗНЗ №86 – Космачової Аліни (10-Б клас)
 2. місце – посіла учениця ЗЗОШ №92 – Бондаренко Анастасія (7-Б клас)
 3. місце – зайняв сумісний проект учнів ЗНЗ №86 – Рубцов Віктор (10-Б клас) та Скидан Андрій (10-А клас)
Поза конкурсом прийняли участь студенти коледжу:
Івлєв Микита гр. 1ГТБ-12
Перемітчик Кирило гр. 1ОЗГ-12.
МИ ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ МОЛОДДЮ!!!


Головна | Новини | Абітурієнту | Спеціальності | Адміністрація | Історія коледжу | Фотогалерея © 2012 Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА
Дизайн веб-сайта:
Lidia_Angel
Техническая поддержка:
Рыбка Виталий